Roko opera partizanų atminimui “PRIESAIKA”

Šiaulių Gen. Povilo Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės šauliai ir jaunieji šauliai džiaugėmės  galimybe nuvykti į Panevėžio muzikinį teatrą ir pamatyti Roko operą  partizanų atminimui “PRIESAIKA”, kurios pastatyme dalyvavo garsioji patriotinio roko grupė „Thundertale“ ir garsūs operos solistai: Sandra Lebrikaitė , Liudas Mikalauskas, Egidijus Bavikinas.        

Kūrybines pajėgas suvieniję aktoriai  įkūnijo partizanus, jų jausmus, išgyvenimus, kurie pokario metais paliko savo gimtuosius namus ir pasitraukė į mišką, kad ten galėtų kovoti už tai, kas brangiausia.

Patyrėme jaudinančių įspūdžių , dar kartą pažvelgėme į Lietuvos istoriją apie partizanus, kurie mylėjo, juokėsi, buvo kupini vilties, buvo jautrūs skausmui ir liūdesiui. Jie taip pat bijojo mirties, bet Jų duota priesaika Jiems reiškė tai, dėl ko buvo verta paaukoti gyvybę. Jie turėjo kilnų tikslą, už kurį šiandien turime būti dėkingi kiekvienas. Jie tikėjo savo pergale. Jie karštai tikėjo, jog Jų kova nebus veltui.

Spektaklio metu liejosi specialiai sukurta originali muzika ir dainos, kurios buvo atliekamos gyvai, pritariant roko grupei. Užburianti muzika, lietė  kiekvieno žiūrovo širdį. Ne vienas ir ašarą braukė… Šis spektaklyje aktorių aktualizuotas istorinis laikotarpis mums dar kartą priminė, kad turime ilgą, kupiną pavojų, nepamirštamą istoriją, už kurią sumokėta gyvybės kaina, todėl šį kūrinį privaloma pamatyti kiekvienam. Kūrybinei grupei šauliai taria nuoširdų Ačiū.

Baisogalos 608-osios kuopos šaulė G.Nakutienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts