Socialiniai tinklai

Aktualijos

Respublikinis ,,Saugiausios klasės 2019“ titulas – pociūnėliečiams!

Avatar

Paskelbta

data

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) balandžio mėnesį organizavo respublikinį projektą ,,Dirbsiu saugiai“. Jis skirtas 5-6 klasių mokiniams, siekiant vaikus supažindinti su darbuotojų sauga ir sveikata, tikintis, kad įgytas žinias vaikai perduos ir tėveliams.

Svarbi projekto dalis – konkursas ,,Dirbsiu saugiai“. Konkurse aktyviai dalyvavo Pociūnėlių pagrindinės mokyklos 5-6 klasių mokiniai kartu su žmogaus saugos mokytoja Jurgita Goscevičiene bei klasių auklėtojomis Eugenija Gietiene ir šios informacijos pateikėja. Vaikai parengė ir organizatoriams išsiuntė du kūrybinius darbus: 5 klasė – ,,Saugus dažytojo darbas“, 6 klasė – ,,Daryk, ką gali, saugok, ką turi…“ (apie kelininkų darbą). Konkursui buvo atsiųsta apie 70 kūrybinių darbų  iš 50 Lietuvos mokyklų. Balandžio 29 d. penktokai ir šeštokai atliko interaktyvios viktorinos užduotis. Tą dieną minėtas užduotis atliko 430 dalyvių iš įvairių šalies mokyklų.

Viktorinos ir kūrybinių darbų bendrus rezultatus vertino ir sumavo konkurso komisija, susidedanti iš dviejų projekte dalyvavusių įmonių darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų bei trijų VDI atstovų. Rezultatus komisija paskelbė gegužės 14 d. Geriausiai pasirodžiusioms ir komisijos įvertintoms šešioms klasėms iš penkių respublikos mokyklų buvo suteiktas ,,Saugiausios klasės 2019“ titulas. Be galo džiugu, kad tarp penkių mokyklų – Pociūnėlių pagrindinė mokykla! Mūsų penktokams ir šeštokams (kiekvienai klasei atskirai) atiteko ,,Saugiausios klasės 2019“ titulas!

Mokiniai, dalyvaudami respublikiniame projekte ,,Dirbsiu saugiai“, praplėtė žinias saugaus darbo klausimais, prisiminė pagrindinius saugaus darbo reikalavimus. Tai buvo puiki patirtis, praversianti gyvenime.

Roma Buivydienė, 6 klasės auklėtoja

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Dingo moteris

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities  policijos  Šiaulių miesto ir rajono  komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusios Violetos Pyragienės, gimusios 1964 m.

Moteris liepos 15 d. 12.00 val. iš namų išvažiavo geltonos spalvos automobiliu „Volkswagen Transporter“, HCS531, ir iki šiol negrįžo. Jos požymiai: apie 165 cm ūgio, stambaus kūno sudėjimo, plaukai trumpi, dažyti violetine ir balta spalvomis

Jei turite informacijos apie dingusią moterį ar pastebėsite automobilį, kuriuo ji išvažiavo, paskambinkite Šiaulių miesto ir rajono policijos  komisariato pareigūnams telefonu (8-657) 71264 arba parašykite  elektroniniu  paštu sandra.jake@policija.lt.                                              

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Šelmių šelmavonės

Avatar

Paskelbta

data

Sušilus orams, saulutė dar labiau įkaitino ir “Šelmių” bei “Verpetukių” kraują.

Ypatingai šiltai ir smagiai atšokę tarptautiniame linijinių ir kantri šokių festivalyje ,,Draugystės tiltas—2019″ Palangoje, šokėjai prisiminė, kad yra liaudies tradicijų puoselėtojai ir karštomis širdimis šokdami šventė Rasos ir Joninių šventes su Karčiamų ir Alksnupių bendruomenėmis, bet tai buvo tik gera pradžia. Liepos 3-7 dienomis Šiauliuose vyko  8-tasis Tartautinis folkloro festivalis-konkursas “Saulės žiedas”, kurį globoja netik Lietuvos kultūros institucijos, bet ir Europos  prestižinės FIDAF IR IOV  folkloro organizacijos. Neišsigandę labai aukštus reitingus turinčio festivalio ir puikių kolektyvų iš  10 pasaulio šalių “Šelmiai” bei “Verpetukės” šoko pagrindinėse festivalio scenose, liaudies šokių mokinimo vakaruose bei smagiuose naktišokiuose, o tašką “Šelmiai” ir “Verpetukės” žada padėti liepos 17-22 d. dalyvaudami ,,Europeade -2019″ Frankenberge( Ederis) Vokietijoje, kur susirinks apie 5,500 dalyvių iš 30 Europos šalių. Čia nebus taip baisu, nes “Šelmiai” ir “Verpetukės” dalyvauja Europeadose nuo 2003 metų ir atstovavo Radviliškį bei Lietuvą Ispanijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Danijoje, Prancuzijoje, Latvijoje ir 2009 metais Lietuvoje, Klaipėdoje. Beje 2020 metų Europeade vėl vyks Klaipėdoje. Karščio ir šelmiškumo nepraradome ir važiuosime su dideliu noru ir ryžtu.palinkėkite mums gero kelio ir jei busite tomis dienomis Frankenberge ateikite mums ir kitiems dalyviams paploti. Kartu praleisime puikų laiką.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019