Socialiniai tinklai

Aktualijos

Gerumo ir susikaupimo vakaras

Avatar

Paskelbta

data

 Artėjant Kūčioms ir Šv. Kalėdoms – atleidimo, dalijimosi ir gerumo metui – Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenė susirinko į tradicinį Padėkos vakarą palinkėti vieni kitiems sveikatos, ramybės ir susikaupimo.

Susėdę prie baltomis staltiesėmis dengtų stalų mokiniai atidžiai klausėsi pasakojimo apie gražiausių metų švenčių, žvakių, simbolizuojančių kalėdinę šviesą ir viltį, prasmę. Centro direktorius Jonas Pravilonis uždegė Advento ugnį, nuo kurios žvakes ant savo grupių stalų uždegė centro mokiniai.

Auklėtoja Irena Kavaliauskienė pagal senąsias lietuvių liaudies tradicijas pakvietė visus žaisti žaidimus, dalyvauti būrimuose.

Ragaudami tradicinius šventinius valgius susirinkusieji prisiminė metų džiaugsmus ir rūpesčius, dalijosi nuoširdžiais palinkėjimais, gera nuotaika ir šviesiomis viltimis.

Švenčių išvakarėse mokiniai kartu su mokytojais ir auklėtojais išpuošė savo mokyklą, bendrabučių kambarius. Mokiniai išdabino langus karpiniais, surengė spalvingą šventinių puokščių ir dekoracijų parodą, kalėdinių eglučių alėją.

                  Centro informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019