Gerumo ir susikaupimo vakaras

 Artėjant Kūčioms ir Šv. Kalėdoms – atleidimo, dalijimosi ir gerumo metui – Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenė susirinko į tradicinį Padėkos vakarą palinkėti vieni kitiems sveikatos, ramybės ir susikaupimo.

Susėdę prie baltomis staltiesėmis dengtų stalų mokiniai atidžiai klausėsi pasakojimo apie gražiausių metų švenčių, žvakių, simbolizuojančių kalėdinę šviesą ir viltį, prasmę. Centro direktorius Jonas Pravilonis uždegė Advento ugnį, nuo kurios žvakes ant savo grupių stalų uždegė centro mokiniai.

Auklėtoja Irena Kavaliauskienė pagal senąsias lietuvių liaudies tradicijas pakvietė visus žaisti žaidimus, dalyvauti būrimuose.

Ragaudami tradicinius šventinius valgius susirinkusieji prisiminė metų džiaugsmus ir rūpesčius, dalijosi nuoširdžiais palinkėjimais, gera nuotaika ir šviesiomis viltimis.

Švenčių išvakarėse mokiniai kartu su mokytojais ir auklėtojais išpuošė savo mokyklą, bendrabučių kambarius. Mokiniai išdabino langus karpiniais, surengė spalvingą šventinių puokščių ir dekoracijų parodą, kalėdinių eglučių alėją.

                  Centro informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts