Socialiniai tinklai

Aktualijos

Gerumo ir susikaupimo vakaras

Avatar

Paskelbta

data

 Artėjant Kūčioms ir Šv. Kalėdoms – atleidimo, dalijimosi ir gerumo metui – Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenė susirinko į tradicinį Padėkos vakarą palinkėti vieni kitiems sveikatos, ramybės ir susikaupimo.

Susėdę prie baltomis staltiesėmis dengtų stalų mokiniai atidžiai klausėsi pasakojimo apie gražiausių metų švenčių, žvakių, simbolizuojančių kalėdinę šviesą ir viltį, prasmę. Centro direktorius Jonas Pravilonis uždegė Advento ugnį, nuo kurios žvakes ant savo grupių stalų uždegė centro mokiniai.

Auklėtoja Irena Kavaliauskienė pagal senąsias lietuvių liaudies tradicijas pakvietė visus žaisti žaidimus, dalyvauti būrimuose.

Ragaudami tradicinius šventinius valgius susirinkusieji prisiminė metų džiaugsmus ir rūpesčius, dalijosi nuoširdžiais palinkėjimais, gera nuotaika ir šviesiomis viltimis.

Švenčių išvakarėse mokiniai kartu su mokytojais ir auklėtojais išpuošė savo mokyklą, bendrabučių kambarius. Mokiniai išdabino langus karpiniais, surengė spalvingą šventinių puokščių ir dekoracijų parodą, kalėdinių eglučių alėją.

                  Centro informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje norėta įregistruoti ieškomą automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 27 d. Ukrainos pilietis, gimęs 1976 m., VĮ „Regitra“ Šiaulių filialo Radviliškio grupėje norėjo įregistruoti automobilį VW TOUREG, pagamintą 2008 metais, kurio valstybės registracijos liudijimas ieškomas Prancūzijos teisėsaugos institucijų.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Radviliškio parduotuvėje iš pardavėjos pagrobti loterijos bilietai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 27 d. 18.20 val. Radviliškyje, Turgaus g., maisto prekių
parduotuvėje, nenustatytas vyras iš pardavėjos rankų pagrobė 22
loterijos bilietus ir pasišalino. Turtinė žala – 110 eurų.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019