Socialiniai tinklai

Aktualijos

Recidyvistas tramdytas specialiosiomis priemonėmis

Avatar

Paskelbta

data

Incidentas įvyko Radviliškio prekybos centre „Iki“ lapkričio 6  d., apie 20 valandą. Nufilmuota, kaip pareigūnai grubiai „ramina“ vieną asmenį –  pareigūnas apie dešimt kartų trenkia į galvos ar sprando sritį, girdisi elektros šoko prietaiso garsas.

Liudininkai persiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kuris tapo socialinių tinklų sensacija.  Matę įvykį liudininkai tvirtina, kad tramdomas asmuo buvo neblaivus, o parduotuvės apsaugos darbuotojai apie įvykį nieko nekomentavo ir pyko, kad incidentas buvo nufilmuotas.
Vaizdo įrašas buvo traktuojamas įvairiai:  vieni palaikė pareigūnus, o kiti juos smerkė. Daugelis bandė atkreipti dėmesį į pareigūnų darbo krūvį ar jų psichologinę būklę ir tik tuomet vertinti iš pažiūros neadekvačius veiksmus.
Šiaulių apskrities VPK atstovai pakomentavo, jog lapkričio 6 d.  vakare buvo gautas pranešimas iš prekybos centro „Iki“, kad po prekybos salę vaikšto ir prie žmonių kabinėjasi girtas vyras. Tris kartus teistas už viešosios tvarkos pažeidimus taip pat dėl grasinimo nužudyti, asmens terorizavimo. Pareigūnai nuvyko ir bandė vyrą apraminti, bet žodžiai buvo  neveiksmingi. Vyras užsimojo smūgiuoti pareigūnui, tačiau nepataikė ir pareigūno smakro nekliudė. Tuomet teko panaudoti specialiąsias priemones: kovinius veiksmus, elektros šoką, antrankius. 23-ejų metų sulaikytajam nustatytas 1,72 promilės girtumas. Pradėtas tarnybinis tyrimas, ar buvo panaudotos adekvačios priemonės. Bus nagrinėjama parduotuvės stebėjimo kamerų  užfiksuota medžiaga. Vyro biografija pareigūnams gerai žinoma, šiuo metu sulaikytasis nevykdo įpareigojimų dėl 20 administracinių teisės pažeidimų, prie kurių po antradienio vakaro prisideda dar keletas. Taip pat manoma, kad jis nevykdė kardomosios priemonės – nesiartinti per tam tikrą atstumą iki vieno asmens.

„Radviliškio krašto“ informacija


Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Pieno gamintojams pradedama mokėti valstybės pagalba

Avatar

Paskelbta

data

Pieno gamintojams, nukentėjusiems nuo koronaviruso pandemijos ir karantino sukeltų pasekmių, pradedama mokėti valstybės pagalbos parama. 10 534 pareiškėjų jau pasiekė 6,974 mln. eurų. Šia parama kompensuojamos balandžio-gegužės mėnesių pieno gamintojų pajamų netektys.

27 122 pieno gamintojams, pateikusiems paraiškas, bus išmokėta 18,5 mln. Eur. Žemės ūkio ministro Andriaus Palionio įsakymu patvirtintos pagalbos dydis – 77,80 Eur už š. m. birželio 1 d. Ūkinių gyvūnų registre registruotą pieninę karvę.

Bendra valstybės pagalbos suma (neatskaičius mokesčių) vienam pieno gamintojui negalės viršyti 100 tūkst. Eur.

Pagalba teikiama tik tiems pieno gamintojams, kurie iki birželio 30 d. pateikė paraiškas šiai pagalbai gauti.

Pagalbos lėšas išmokės Nacionalinė mokėjimo agentūra.

ŽŪM informacija

Skaityti daugiau

Aktualijos

Po remonto Eibariškėse automobiliai skęsta balose

Avatar

Paskelbta

data

Eibariškių mikrorajone po stipresnio lietaus Marijošiaus Nr.1 namo gyventojams ne visada gali pavykti pasiekti savo automobilį – jis gali stovėti nemažos balos viduryje.

„Viskas prasidėjo po naujo keliuko ištiesimo bei bandymo kasti naujuosius šiukšlių konteinerius. Kiemą pasitvarkydavome bendromis jėgomis, savais pinigais. Kadangi kiemas mums nepriklauso, o kažkam kitam – nesinori kišti pinigų. Kreipėmės ir į merą, ir į komunalininkus, tačiau jokių atsakymų negavome. Mums buvo pažadėta, kad atveš skaldos, tačiau jos pusę metų nematome. Šįryt po stiprios liūties buvo užlietos 3-4 automobilių stovimos vietos, tad prie savo autobuso prieiti ryte negalėjau. Nepatogumai didžiuliai – prasidėjus lietui reikia eiti patraukti automobilius, kad ryte galėtum išvažiuoti. Visada buvo problemų su stovėjimo aikštelėmis, dabar tuo labiau“,- sakė Eibariškių gyventojas.

Gyventojams, nesulaukusiems valdininkų pagalbos, siūlome kreiptis tik raštu į savivaldybę bei seniūniją, o nesulaukus problemos sprendimo nenusiminti – juk greitai rinkimai, o visiems ne paslaptis, kad nauja šluota geriau šluoja…

Paulius Ropė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019