Rajono jaunosios dailininkės respublikinėje konferencijoje

Rajono moksleiviai, dailės mylėtojai, buvo pakviesti į Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos orgnizuotą respublikinę teorinę – praktinę konferenciją „Portreto žanras šiuolaikiniame mokymo procese”. Į kvietimą atsiliepė Vinco Kudirkos 7 klasės mokinės Melita Abukauskaitė, Dignė Zrauskaitė, Simona Noraitytė ir Samanta Zolotuchina. Jos pasirinko temą „Portretas mokinių kūryboje. Aš ir mano pasaulis”. Mokines ruošė dailės mokytoja metodininkė Daiva Šipulskienė.

Gražinos pagrindinę mokyklą atstovavo aštuntokė Greta Jurgaitytė, septintokės Auksė Šimkutė ir Liveta Rančytė. Mergaitės pristatė pranešimą „Veidai smėlyje”. Darbai buvo atlikti nauja technika – spalvotu smėliu. Joms vadovavo laisvoji mokytoja Jadvyga Kurmanskienė.

Konferencijoje buvo išklausyti žinomų menotyrininkų pranešimai, pristatyti mokinių darbai. Po pranešimų buvo atidarytos kūrybinės dirbtuvės mokiniams ir mokytojams – tapyba plastelinu, koliažai, net kuriami muzikiniai portetai.

Mokinės džiaugiasi dalyvavusios konferencijoje, dėkingos už pagalbą savo mokytojoms ir tikisi dalyvauti panašioje konferencijoje kitais metais.

Total
0
Dalinasi
Related Posts