Girtas jaunuolis atakavo Radviliškio policijos komisariatą

Naktį iš kovo 5 į 6 dieną  Radviliškyje budėjęs policijos ekipažas gavo pranešimą apie bandymą įsibrauti į policijos komisariatą. Apie tai policijos budėtojams buvo pranešta 03 val. 20 min. nakties. Į įvykio vietą atskubėję pareigūnai rado sulaužytas apsaugines centrinio įėjimo durų žaliuzes. Sulaikytajam buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis.

Naktį policijos komisariatas Radviliškyje nedirba, tačiau viešąją tvarką palaiko mieste budintys policijos ekipažai. Kas nuniokojo policijos komisariatą, pareigūnai nustatė  greitai – patruliai sulaikė šiuo nusikaltimu įtartą 21 metų radviliškietį. Sulaikytajam alkoholio matuokliu buvo nustatytas sunkus (2,70 prom.) girtumo laipsnis. Jaunuoliui teks stoti prieš teismą ir atlyginti nuostolius.

Komisariato durų apsaugines žaliuzes apspardyti sumanęs girtas jaunuolis nepagalvojo, kad nors policijos komisariatas naktį ir nedirba, tačiau pastate yra įrengta apsaugos signalizacija ir  jo prieigas filmuojančios vaizdo kameros. Viešosios tvarkos pažeidimu įtartas radviliškietis uždarytas į areštinę. Chuliganui  teks stoti prieš teismą ir atlyginti policijos komisariatui padarytą materialinę žalą, kuri  yra tikslinama.

Lietuvos policijos informacija

Total
1
Dalinasi
Related Posts