Radviliškyje kuriozas – savivaldybė prisiima turtą, kurio nėra

Gegužės 27 d. vykusiame Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdyje vienas iš klausimų buvo nuomos sutarties su UAB „Baisogalos bioenergija“ nutraukimas dėl bendrovei nebereikalingo turto. Atrodytų, jog nieko keisto – bendrovei turtas nebereikalingas, ji nebenori jo nuomotis ir grąžina savivaldybei. Tik yra vienas „bet“ – šio  UAB „Baisogalos bioenergija“ nebereikalingo turto jau nebėra…

Turtas dingo įgyvendinus projektą

Pasak šio projekto rengėjų, pastačius  Baisogalos miestelyje vandens valyklą ir iki galo įgyvendinus projektą, UAB „Radviliškio vanduo“ jam nebereikalingą turtą jau likvidavo, tik dabar,  nutraukus nuomos sutartį, šis jau nebeegzistuojantis turtas bus  atiduotas savivaldybės žinion ir kitu žingsniu likviduotas.

Tokia painiava komitetų posėdžiuose  sukėlė nemažai klausimų Tarybos nariams bei  merui V. Simeliui.

„Nuomoti turtą, kurio nebėra, nelogiška. Be to, kaip UAB „Radviliškio vanduo“ galėjo sunaikinti išnuomotą turtą?“- sakė Tarybos narys Gediminas Lipnevičius.

„Kažkoks kratinys, kodėl nepadaroma turto inventorizacija?“- kolegai pritarė Tarybos narys Jurgis Baublys.

„Aš dabar pasimečiau – šiuo sprendimu prisiimame turtą, kurio nėra. Mes dabar esame pastatyti prieš faktą – prisiimame nesamą turtą, o vėliau jį nurašysime“,- sprendimo rengėjų parengta raizgalyne stebėjosi ir meras.
Šį sprendimą pristačiusi konservatoriaus A. Grabausko žmona Agnė Grabauskienė taip ir nesugebėjo  aiškiai paaiškinti, kodėl UAB „Baisogalos bioenergija“ perduoda turtą, kurio nėra, o savivaldybė prisiima tik dokumentus.

Klausimą dėl šio sprendimo nelogiškumo Tarybos posėdyje iškėlė Tarybos narys G. Lipnevičius. „Šis sprendimas kelia daugiau klausimų, nei yra atsakymų. Paaiškėjo, jog turto, dėl kurio nutraukiame nuomos sutartį, apskritai nėra. Prisiiminėjame turtus, kurių nėra“,- sakė Tarybos narys.

O  radviliškiečius informuojame, už tai, kad savivaldybė prisiimtų turtą, kurio net nėra, balsavo konservatoriai ir „valstiečiai“, o juos palaikė socialdemokratai.

Total
33
Dalinasi
Related Posts