Laukiamosios salės darbo laikas pakoreguotas

Radviliškis nuo seno vadinamas  Geležinkelininkų sostine – miesto geležinkelio stotyje sustoja beveik visi keleiviniai traukiniai, o daugelis radviliškiečių  į kitus miestus vyksta taip pat populiariausiu (ir vienu pigiausiu) transportu Lietuvoje – traukiniu.
Daugelis radviliškiečių anksti ryte vyksta į darbą Šiaulių mieste, studentai – į paskaitas Šiaulių universitete ar profesinio rengimo mokyklose. Žodžiu, gyvenimas Radviliškio geležinkelio stotyje verda nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro.
Tik radviliškiečiai, išvykstantys iš Radviliškio geležinkelio stoties anksti ryte, norėtų palaukti traukinio laukiamojoje salėje, ypač rudenį, kai lauke lyja, arba žiemą, kai spaudžia šaltis. Deja, rytais laukiamoji geležinkelio stoties salė būdavo užrakinta – turbūt  stoties darbuotojai pagalvojo, kad jos atrakinti nėra jokio reikalo, kai kasa atidaroma tik nuo 7.40 val.
Nepatenkinti keleiviai kreipėsi į Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos narį Gediminą Lipnevičių su skundu: „Nors ant geležinkelio stoties  laukiamosios salės durų parašyta, kad ji dirba nuo 5.20 val. iki 21. 20, tačiau jos durys būna užrakintos. Kodėl  niekas nepagalvoja, kad pirmieji traukiniai iš Radviliškio išvyksta 5.40 val., 6 val. ryto. Nesvarbu, kad geležinkelio stoties bilietų kasa nedirba – bilietus galima įsigyti pas traukinio kontrolierių be papildomo mokesčio. Mes, išvykstantys iš Radviliškio anksti ryte, traukinio norėtume laukti šiltoje salėje, taip pat norime pasinaudoti tualetais, atsigerti kavos iš čia esančio kavos aparato. Ar  nebūtų galima realiai laukiamosios salės atidaryti anksčiau?“

Tarybos narys G. Lipnevičius operatyviai susisiekė su UAB „LG keleiviams“ Keleivinių stočių departamento, Klaipėdos regiono stočių skyriaus vadovu Tomu Gulbinu ir supažindino jį su keleivių skundu. Spalio 3 d. T. Gulbinas apsilankė  Radviliškyje ir susitiko su Tarybos nariu. Svečias su G. Lipnevičiumi apsilankė Radviliškio geležinkelio stotyje, apžiūrėjo stoties laukiamąją salę, kurioje nuolat būna traukinių laukiančių keleivių.
Keleivinių stočių departamento, Klaipėdos regiono stočių skyriaus vadovas Tomas Gulbinas pažadėjo, kad  Radviliškio geležinkelio stoties laukiamosios salės darbo laikas bus operatyviai pakoreguotas ir čia nuo ankstaus ryto keleiviai galės laukti savo traukinio šiltai ir patogiai.
Svečias žodį, duotą radviliškiečiams, ištesėjo – dabar geležinkelio stoties laukiamoji salė laukia keleivių nuo 5.30 val. iki 21 val. Ir ji iš tikro būna atrakinta, o ne tik, kaip sakoma, „ant popieriaus“.
Radviliškiečiai dėkojo  Tarybos nariui G. Lipnevičiui ir Keleivinių stočių departamento, Klaipėdos regiono stočių skyriaus vadovui Tomui Gulbinui už operatyvų problemos sprendimą.

„Radviliškio krašto“ informacija
Total
0
Dalinasi
Related Posts