Socialiniai tinklai

Aktualijos

Laukiamosios salės darbo laikas pakoreguotas

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškis nuo seno vadinamas  Geležinkelininkų sostine – miesto geležinkelio stotyje sustoja beveik visi keleiviniai traukiniai, o daugelis radviliškiečių  į kitus miestus vyksta taip pat populiariausiu (ir vienu pigiausiu) transportu Lietuvoje – traukiniu.
Daugelis radviliškiečių anksti ryte vyksta į darbą Šiaulių mieste, studentai – į paskaitas Šiaulių universitete ar profesinio rengimo mokyklose. Žodžiu, gyvenimas Radviliškio geležinkelio stotyje verda nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro.
Tik radviliškiečiai, išvykstantys iš Radviliškio geležinkelio stoties anksti ryte, norėtų palaukti traukinio laukiamojoje salėje, ypač rudenį, kai lauke lyja, arba žiemą, kai spaudžia šaltis. Deja, rytais laukiamoji geležinkelio stoties salė būdavo užrakinta – turbūt  stoties darbuotojai pagalvojo, kad jos atrakinti nėra jokio reikalo, kai kasa atidaroma tik nuo 7.40 val.
Nepatenkinti keleiviai kreipėsi į Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos narį Gediminą Lipnevičių su skundu: „Nors ant geležinkelio stoties  laukiamosios salės durų parašyta, kad ji dirba nuo 5.20 val. iki 21. 20, tačiau jos durys būna užrakintos. Kodėl  niekas nepagalvoja, kad pirmieji traukiniai iš Radviliškio išvyksta 5.40 val., 6 val. ryto. Nesvarbu, kad geležinkelio stoties bilietų kasa nedirba – bilietus galima įsigyti pas traukinio kontrolierių be papildomo mokesčio. Mes, išvykstantys iš Radviliškio anksti ryte, traukinio norėtume laukti šiltoje salėje, taip pat norime pasinaudoti tualetais, atsigerti kavos iš čia esančio kavos aparato. Ar  nebūtų galima realiai laukiamosios salės atidaryti anksčiau?“

Tarybos narys G. Lipnevičius operatyviai susisiekė su UAB „LG keleiviams“ Keleivinių stočių departamento, Klaipėdos regiono stočių skyriaus vadovu Tomu Gulbinu ir supažindino jį su keleivių skundu. Spalio 3 d. T. Gulbinas apsilankė  Radviliškyje ir susitiko su Tarybos nariu. Svečias su G. Lipnevičiumi apsilankė Radviliškio geležinkelio stotyje, apžiūrėjo stoties laukiamąją salę, kurioje nuolat būna traukinių laukiančių keleivių.
Keleivinių stočių departamento, Klaipėdos regiono stočių skyriaus vadovas Tomas Gulbinas pažadėjo, kad  Radviliškio geležinkelio stoties laukiamosios salės darbo laikas bus operatyviai pakoreguotas ir čia nuo ankstaus ryto keleiviai galės laukti savo traukinio šiltai ir patogiai.
Svečias žodį, duotą radviliškiečiams, ištesėjo – dabar geležinkelio stoties laukiamoji salė laukia keleivių nuo 5.30 val. iki 21 val. Ir ji iš tikro būna atrakinta, o ne tik, kaip sakoma, „ant popieriaus“.
Radviliškiečiai dėkojo  Tarybos nariui G. Lipnevičiui ir Keleivinių stočių departamento, Klaipėdos regiono stočių skyriaus vadovui Tomui Gulbinui už operatyvų problemos sprendimą.

„Radviliškio krašto“ informacija
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Informacija apie uždaromas pervažas

Avatar

Paskelbta

data

2020-07-10 nuo 3.00 val. iki 12.00 val. bus uždaryta geležinkelio pervaža valstybinės reikšmės regioninio kelio Nr. 3403 Šilėnai–Sidarai–Šiaulėnai 16,90 km.

2020-07-13 nuo 5.00 val. iki 17.00 val. bus uždaryta geležinkelio pervaža valstybinės reikšmės regioninio kelio Nr.3411 Tyruliai–Polekėlė–Jaugėlai 0,11 km.

Darbus vykdys UAB „Geležinkelio tiesimo centras“.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Skaityti daugiau

Aktualijos

Per rajoną nuaidėjo „Tautiška giesmė“

Avatar

Paskelbta

data

Iniciatyva „Tautiška giesmė aplink pasaulį“ jau seniai įaugusi kiekvienam lietuviui į širdį. Kur bebūtų liepos 6-ąją, Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, 21 val. kiekvienas lietuvis gieda „Tautišką giesmę“. Ne išimtis ir Radviliškio rajono gyventojai. Susibūrę bendruomenėse, visi gražiai paminėjo Valstybės dieną.

Radviliškyje giedojo drauge su svečiais

Valstybės dienos proga radviliškiečiams ir miesto svečiams Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke koncertavo Laura Remeikienė su choru „Chameleonas“, Jurijus Veklenko ir solistai Vaida Genytė ir Tomas Povilionis. Pastarieji drauge su radviliškiečiais sugiedojo „Tautišką giesmę“. Aktyviai į iniciatyvą „Tautiška giesmė aplink pasaulį“ įsijungė ir didžiausia Lietuvoje „Radviliškio krašto bendruomenė“, drauge su bendruomenės pirmininku ir Tarybos nariu Gediminu Lipnevičiumi bei Tarybos nare Vilma Alekniene.

„Tautiška giesmė“ skambėjo nuo Velžių piliakalnio

Ant Velžių piliakalnio „Tautiškos giesmės“ giedoti susirinko daugybė Radviliškio miesto ir rajono gyventojų. Smagu, kad užgimusi tradicija giedoti „Tautišką giesmę“ ant Radviliškio rajono piliakalnių yra puoselėjama, taip kuriama šventiška nuotaika, skleidžiamos nacionalinės tradicijos, skatinama bendrystė ir senovės dvasia. Ant Velžių piliakalnio visus linksmino ir kvietė kartu šokti ir dainuoti Radviliškio miesto kultūros centro folkloro ansamblis „Aidija“.

Šeduviai rinkosi Laisvės aikštėje

Liepos 6-ąją Šeduvos kultūros ir amatų centro mėgėjų teatras „ŠKAC“ sukvietė visus į Kultūros ir amatų centrą bei pristatė premjerą, Jono Mackonio spektaklį „Piršliai“ (režisierė Izolina Stanulienė). Po premjerinio spektaklio šeduviai Laisvės aikštėje giedojo „Tautišką giesmę“. „Koks puikus buvo spektaklis, susirinko daug žiūrovų. Džiugu, kad tiek daug žmonių atėjo giedoti „Tautinės giesmės“,- džiaugėsi šeduviai.

Giesmė – pertraukos metu

Baisogaloje „Tautiška giesmė“ sugiedota Baisogalos kultūros centro žiūrovų salėje folkloro ansamblio „Nalšia“ koncerto pertraukos metu.

Grinkiškiečius suvienijo „Tautiška giesmė“

Grinkiškyje liepos 6 d. vakarą pirmojo ir vienintelio Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos paminėjimo proga į visus susirinkusius kreipėsi Grinkiškio seniūnijos kultūros specialistės V. Šepronienė, R. Juozaitienė, L. Lydikaitienė. Grinkiškiečius pasveikino Grinkiškio seniūnijos seniūnė G. Bložienė. Gražiausias dainas apie Lietuvą dainavo svečiai iš Raseinių r. Šiluvos kultūros centro „Šilų aidai“ (vad. Asta ir Saulius Beniuliai), savo romansus atliko Kėdainių kapela „Parapija“ (vad. Aldona Sasnauskienė) ir Grinkiškio pramogų ir šokių salės kolektyvas „Sarva“ (Vad. Virginija Šeproniene). Pabaigoje visi susirinkusieji sugiedojo „Tautišką giesmę“, kuri suvienija , apjungia mus visus, tarsi būtume viena didelė šeima.

Pociūnėliuose surengtas šventinis koncertas

Liepos 6-ąją Pociūnėlių krašto žmonės senajame miestelio parke šventė Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną. Šventinį koncertą surengė Pociūnėlių kultūros namų liaudiška kapela ,,Liaudė“, vaikų šokių grupė, solistės Gabija Koryznaitė, Miglė Malinauskaitė, Melita Sadzevičiūtė (vadovė – Genovaitė Vorienė). Džiugus ir visus ypač suvienijantis Valstybės dienos momentas – ,,Tautiškos giesmės“ giedojimas. Renginį organizavo Pociūnėlių kultūros namų kultūros specialistė Genovaitė Vorienė. Šventines vaišes paruošė Pociūnėlių miestelio bendruomenė.

Lietuvos himnas nuskambėjo Vadaktų bendruomenėje

Liepos 6 d., 21 val., „tautiška giesmė“ nuskambėjo ir Vadaktų bendruomenėje. Vadaktiškiai  giedoti rinkosi pasipuošę, nešini trispalvėmis vėliavomis ir balionais.

Tyruliečiai „Tautišką giesmę“ giedojo su viso pasaulio lietuviais

Liepos 6 d. tyruliečiai susirinko prie Tyrulių pramogų ir šokių salės , kad kartu sugiedotų su viso pasaulio lietuviais „Tautišką giesmę“. Nors  susirinko nedidelis būrelis  gyventojų, tačiau  atėjo visi tie, kurie gerbia savo kraštą. Buvo sudainuota daug dainų, pabūta kartu ir sugiedotas Lietuvos himnas.

Šniūraitiškiai vieningai giedojo „Tautišką giesmę“

Liepos 6 d. „Tautiškos giesmės“ banga užliejo ir Šniūraičius – gyventojai vieningai, sustoję ratu, sugiedojo Lietuvos himną.

Būtėnuose paminėta Valstybės diena

Būtėniškiai Valstybės dieną paminėjo demonstruodami vienybę – visi kartu, susikibę už rankų, sugiedojo „Tautišką giesmę“.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019