Radviliškio rajono priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų renginys „PRIEŠmokyklinukai- EKOvaikiukai“

 

Gegužės 10-ąją į Radviliškio Gražinos pagrindinę mokyklą iš įvairių rajono mokyklų suvažiavo priešmokyklinukai ir jų mokytojos. Svečiai iš Sidabravo, Šeduvos, Vaižganto mokyklų kartu su mažaisiais gražinukais dalyvavo gražiame renginyje „PRIEŠmokyklinukai – EKOvaikiukai“.

Mokykloje svečiavosi pagrindinio renginio rėmėjo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto paslaugų centro suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus atstovė metodininkė Gailutė Toleikienė. Taip pat renginyje dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Valentina Grinienė, kuri įteikė mažiesiems dalyviams knygeles apie ekologiją, bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Marija Motiejūnienė. Renginio sumanytoja – Gražinos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė Vera Jasinskienė.

Visi dalyviai aktų salėje žiūrėjo meninę programėlę, EKOkolekcijos „Kakė Makė ir jos draugai“ (vadovės Vera Jasinskaja ir Genutė Šimkuvienė) pristatymą. Paskui dalyviai išsiskirstė į EKOdirbtuvėles. Šešiose EKOdirbtuvėlėse priešmokyklinukai užsiėmė įdomia kūrybine veikla. „EKOboružiukai (vadovė Jovita Steponavičienė) iš graikiškų riešutų gamino floristines kompozicijas; „EKOmokyklėlėje“ (vadovės Rita Jakštienė, Audronė Nėjienė, Lina Dikavičienė) buvo gaminamos vėjo gaudynės; „EKOlaboratorijoje“ (vadovės Rasa Jasiulienė, Vilma Mikalauskienė), kuri vyko lauke, mokiniai pūtė muilo burbulus ir piešė piešinius iš jau sprogusių burbulų. Mažieji gėlininkai susitiko dirbtuvėlėje „Gėlytę sodinu – mokyklą puošiu“(vadovė Genutė Šimkuvienė), kur patys pagamino vazonėlius ir įsodino juose gėlytes. Dirbtuvėlėje „EKOatvirukas“ (vadovė Salvinija Vaičiūnienė) mažieji vaikučiai iš sudžiovintų augalėlių, gėlyčių gamino atvirukus. Tuo tarpu „EKOsmaližiai“ su mokytoja Rasa Masiuliene gamino naminius guminukus. Visas priešmokyklinukų mokytojas dirbtuvėlėje „Greitai ir skaniai“ užėmė mokytoja Danguolė Juodžbalienė.

Pasidarbavę dirbtuvėlėse, vaikučiai ir jų mokytojos vėl susirinko aktų salėje, kur pristatė savo veiklas, įvyko renginio refleksija. Paskui visi renginio dalyviai buvo apdovanoti Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis ir Radviliškio rajono Ekologinio ugdymo centro prizais.

Aušra Mackevičienė, Radviliškio Gražinos pagrindinės
mokyklos lietuvių kalbos mokytoja

Total
0
Dalinasi
Related Posts