„Radviliškio krašto bendruomenė“ šventė antrąjį gimtadienį

„Radviliškio krašto bendruomenė“ šventė antrąjį gimtadienį

„Radviliškio krašto bendruomenė“ trankiai atšventė dvejų metų gimtadienį. Šventėje netrūko ir padėkų, ir sveikinimų, ir linksmos muzikos bei geros nuotaikos.

Į gimtadienio šventę

Balandžio 28-ąją į Radviliškio kultūros rūmus rinkosi būreliai žmonių iš viso rajono. Visi, atskubėjusieji švęsti „Radviliškio krašto bendruomenės“ antrojo gimtadienio, vos sutilpo didžiojoje Kultūros rūmų salėje. Bendruomenės nariai norėjo susipažinti, pasidalinti išvykų prisiminimais, išgirsti apie nuveiktus darbus, pasiekimus, ateities planus, pasiklausyti šventinio koncerto.

Šventinio renginio dalyviai pasitikti prie paradinių Kultūros rūmų durų ir kiekvienam į atlapą buvo įsegtas šventės ženkliukas.

Bendruomenės skyrių atstovai, dar net nespėję gerai susipažinti, iškart rasdavo bendrą kalbą. O ji dažniausiai sukdavosi apie praėjusių metų išvykas, aplankytus miestus, susitikimus bendruomenės namuose. Su atėjusiais į šventę bendravo „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius, kiti bendruomenės vadovai. Radviliškiečius labiausiai domino, ar sugauti mieste siautėjantys padegėjai. Apie savo problemas su bendruomenės vadovu trumpai stabtelėdavo pakalbėti ir skyrių vadovai, ir eiliniai nariai, nes klausimų žmonėms buvo susikaupę nemažai.

Svečių sveikinimai

Antrojo gimtadienio šventę trankiai ir nuotaikingai pradėjo Edmundo Verpetinsko vadovaujami „Šelmiukai“, kurie šventės dalyvius pasveikino „Vėliavų šokiu“. Jame, be kitų, plaikstėsi ir bendruomenės vėliava. Scenoje pasirodė ir dar vienas E. Verpetinsko kolektyvas „Šelmiukės“. Abu kolektyvai savo šokį skyrė specialiai bendruomenės gimtadieniui.

„Radviliškio krašto bendruomenę“ su antruoju gimtadieniu pasveikino Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, kuris linkėjo sulaukti ir šimtojo gimtadienio bei vienyti visus krašto žmones. Seimo narys bendruomenei padovanojo Vasario 16-osios nutarimo dėl Lietuvos Valstybės atkūrimo kopiją su signatarų nuotrauka.

„Kiekvienas Seimo narys gavo po 20 ženkliukų „Atkurtai Lietuvai – 100“, kuriuos galime įteikti savo apygardoje labiausiai nusipelniusiems žmonėms. Manau, kad Gediminas Lipnevičius tikrai jo nusipelnė už savo indėlį į bendruomenės veiklą“, – sakė A. Gaidžiūnas ir bendruomenės pirmininkui įteikė garbingą apdovanojimą.

Bendruomenę su gimtadieniu pasveikino ir rajono Tarybos narys, Tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkas Jonas Pravilonis. Jis bendruomenės atstovus, jų šeimų narius, vaikus ir anūkus pakvietė apsilankyti Raudondvario žirgyne ir maloniai praleisti laiką.

Sveikinimą bendruomenei atsiuntė rajono Policijos komisariato viršininkas Linas Valius, kuris policijos bendruomenės vardu linkėjo „Radviliškio krašto bendruomenei“ išlaikyti neblėstantį optimizmą, gerą nuotaiką ir kūrybiškumą, vystant gerus darbus sau, bendruomenei, tautai.

Bendruomenė išaugo

„Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas G. Lipnevičius pristatė metinę bendruomenės veiklos ataskaitą.

„Prieš metus vienerių metų gimtadienį bendruomenė šventė turėdama 1149 narius, o šiemet, švenčiant antrąjį gimtadienį, galime didžiuotis net iki 2005 išaugusiu narių skaičiumi. Tačiau mes galime didžiuotis ne tik dėl to, kad esame pati didžiausia ne tik rajono ar visos apskrities, bet gal net ir visos Lietuvos bendruomenė. Svarbiausia tai, kad mylime savo kraštą, rūpinamės ne tik vieni kitais, bet ir padedame tiems, kurie negali savimi pasirūpinti, neprašydami už tai nei medalių, nei oficialių padėkų. Ir, žinoma, trokštame pažinti, keliaujame, mokame linksmintis, dalytis patirtimi ir mokytis vieni iš kitų“, – sakė pirmininkas.

„Buvome pakviesti ir dalyvavome  LPŽA ,,Sidabro gija“ penktojo jubiliejaus šventėje, po du kartus svečiavomės Vėriškiuose, Baisogaloje, Sidabrave, net septynis kartus lankėmės Šeduvoje.  Tačiau bendruomenės nariai ne tik vyksta į svečius, bet ir kartu švenčia valstybines šventes – Kovo 11-ąją ir Vasario 16-ąją  taip pat šventėme bendruomenėse. Vasario 16-ąją minėjome bendruomenėje ir su bičiuliais, dalyvaudami šventinėje eisenoje, o Mindaugo karūnavimo dieną su visa Lietuva giedojome tautišką giesmę ant Raginėnų piliakalnio. Rudenėlio šventė švęsta Miežaičiuose. Taip pat bendruomenės nariai dalyvavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus organizuotoje „Rudenėlio šventėje“, vykusioje Vėriškių kultūros namuose. Dalyvavome ir daugelyje kitų renginių“, – sakė G. Lipnevičius.

Bendruomenė vyko į keliones

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai neapsiriboja tik savu Radviliškio kraštu, o mėgsta ir įvairias išvykas po Lietuvą ir ne tik. Šį pavasarį, vos pradėjus kelionių sezoną, jau spėta net du kartus nuvykti į Šakių kraštą, nes į vieną autobusą netilpo visi norintieji. O per praėjusius metus aplankyti ne tik Lietuvos pajūrio miestai – Palanga, Klaipėda, Nida, bet ir grožėtasi kaimyninės Latvijos kurortiniais ir itin daug turistų pritraukiančiais miestais: Jūrmala, Ventspiliu. Lankytos tikintiesiems svarbios vietos, dalyvauta Šiluvoje vykstančiuose atlaiduose.

Ne tik radviliškiečiai, bet ir bendruomenės nariai iš Karčemų, Šeduvos, Baisogalos, Pakiršinio ir Niauduvos vyko į Anykščius.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai kartu su gidu Albertu Vitartu vyko į pažintinę kelionę po Kauną. Per dieną aplankyta daug įspūdingų vietų: IX fortas, zoologijos sodas, Žaliakalnio funikulierius, Kristaus Prisikėlimo bazilika ir aukščiausias akvariumas Baltijos šalyse „Megoje“. Daugiau nei pusšimtis bendruomenės narių vyko į Vilnių – sostinės įžymybių apžiūrėti ir savęs parodyti. Buvo apsilankyta Lietuvos Respublikos Seime, Valdovų rūmuose, Gedimino pilyje, Katedroje, Šv. Onos bažnyčioje, o vakarop užsukta į Kernavę.

Karčemų bendruomenės „Kaimynai” nariai jau nuo praėjusių metų vasaros pradžios turėjo svajonę nuvykti prie jūros. Deja… tai lietūs, tai nesibaigiantys kaimo darbai vis neleido susiruošti. Vasarai besibaigiant, patys aktyviausi keliautojai pagaliau susizgribo ir pakvietė mus į puikiai suorganizuotą kelionę maršrutu Palanga – Kretinga – Telšiai – Degaičiai. Pavyko suburti net 70 draugiškai nusiteikusių žmonių grupę.  Kelionės siela gidas Albertas Vitartas kaip tėvelis globojo mus visos kelionės metu“, – sakė bendruomenės pirmininkas.

Pasak jo, „Radviliškio krašto bendruomenės nariai“ dalyvavo ir televizijos laidų ,,Klauskite daktaro“ ir ,,TV pagalbos“ filmavimuose, lankėsi kultūriniuose renginiuose: spektakliuose, koncertuose. Turėjo galimybę nemokai žiūrėti Radviliškio kultūros namuose vykusį Šiaulių dramos teatro spektaklį ,,Meilė po guobomis“. Taip pat dalyvavo legendinių muzikos grupių ,,Nerija“ ir ,,Hiperbolė“ koncertuose. Stebėjo dainų ir šokio ansamblio „Lietuva“ koncertą ,,Pilėnai“.

Renginiai bendruomenės namuose

Be kelionių, apsilankymų kultūriniuose renginiuose, veiklos užtenka ir ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose, kuriuose  yra rengiamos įvairios parodos: senų kalendorių, atvirukų,  medžio ir keramikos darbų ir kitos. „Per tris mėnesius surengta net 17 ,,Kavos popiečių“, kuriose kalbėjome, diskutavome su įvairiausių įstaigų vadovais, atsakingais asmenimis. ,,Kavos popietėse“ lankėsi medicininių tyrimų laboratorijos ,,Empatija“ padalinio vadovė, Sausio 13-osios įvykių dalyvis Albertas Vitartas. Rūpimais klausimais buvo diskutuota su Radviliškio ligoninės ir Pirminės sveikatos priežiūros centro vadovais. Gyventojai susitiko su Seimo nariais: buvusiu premjeru, Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotoju Algirdu Butkevičiumi, Kaimo reikalų komiteto nariu Aurimu Gaidžiūnu ir Aplinkos apsaugos komiteto pirmininku Kęstučiu Mažeika, Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojais: vyriausiuoju specialistu Virginijumi Ivoška ir vyresniuoju inspektoriumi Donatu Stakvilevičiumi“, – apie susitikimus pasakojo G. Lipnevičius.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose vyko šventinė popietė, skirta artėjančioms šventoms Velykoms paminėti. Su bendruomenės nariais susitiko Radviliškio dekanas ir  Radviliškio Švenčiausios Mergelės Marijos Gimimo parapijos  klebonas, kunigas, teologijos licenciatas Tadas Rudys bei Radviliškio dekanato „Caritas“ vadovė Joana Daunorienė.

Pasak G. Lipnevičiaus, didelio bendruomenės narių susidomėjimo  sulaukė susitikimai su „Radviliškio būsto“ atstovais: direktore Roma Janušoniene, jos pavaduotoja Neringa Paulauskiene, administravimo vadybininkėmis Julija Sorokina ir Ieva Šukaitiene, UAB ,,Radviliškio vanduo“ direktoriumi Egidijumi Barčkumi bei vyr. inžinieriumi Mindaugu Gapšiu, Aplinkos ministerijos Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Radviliškio rajono agentūros vedėju Mingaila Saulevičiumi ir vyriausiuoju specialistu Tomu Žukaičiu, notare Aldona Stričkiene.

Šventės bendruomenėje

,,Radviliškio krašto bendruomenė“ draugiškai ir linksmai švenčia įvairias šventes. Žiema varyta Užgavėnių šventėje, Atvelykis švęstas kartu su bendruomenės narių ir bendruomenės pirmininko gimtadieniais. Kovo 8-ajai paminėti „Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose vyko šventinis renginys, kuriame liejosi poezijos posmai, skaitomi Janinos Kaučikienės, Klemo Gelumbausko, o įdomių faktų apie moterų vaidmenį bei įtaką pasaulyje pateikė Danguolė Dabašinskienė ir kitos.

Šventinių popiečių linksmą atmosferą dainomis paįvairina „Radviliškio krašto bendruomenės“ Šeduvos skyriaus ansamblio „Verdenė“ nariai: Vladas ir Valė Bonderevai, Vitalija Veršinskienė, Vladas Stauga ir kiti.

Padėkų lietus

„Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas G. Lipnevičius padėkos raštais pagerbė labiausiai nusipelniusius bendruomenės narius: Skėmių skyriaus vadovę Janę Stankienę ir jos pavaduotoją Aidą Brazdauskienę, Vėriškių skyriaus vadovę Romą Mockienę, Daugėlaičių skyriaus vadovę Renatą Dzindzelėtienę, Gražionių bendruomenės narę Aldoną Banionienę, Sidabravo skyriaus vadovę Vilmą Antanaitytę, didžiausią bendruomenės keliautoją Angelę Marcinkevičienę, Šeduvos skyriaus vadovę Mariją Bakovienę ir jos pavaduotoją Vladą Andrejauską, Rokonių skyriaus vadovę Dijaną Mikalauskienę, Pociūnų skyriaus vadovę Dijaną Aksionovienę, Miežaičių skyriaus vadovę Nataliją Mondrovickienę ir jos pavaduotoją Oną Kazlovskają, Niauduvos skyriaus vadovę Vilmą Milašienę, Voskonių skyriaus vadovę Edmuntiną Beconienę, bendruomenės administratorę Dovilę Dapkutę, bendruomenės narį, kuris įamžino ne vieną bendruomenės veiklos akimirką, Andrių Litinską, Senjorų skyriaus vadovę Rimantę Radavičienę, paramą bendruomenės nariams išdalijantį Darių Kalaimą, „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininko pavaduotoją Vilmą Aleknienę, bendruomenės pagalbininką Vytautą Mikalauskį, MB „Rekmanta“ vadovą Mantą Paurį, parduotuvės „Dovana ir šventė“ vadovę Jurgitą Mankevičienę, kuri išradingai papuošė Kukltūros rūmų didžiąją salę, už pagalbą bendruomenei LR Seimo narį Aurimą Gaidžiūną, „Prezo“ kepyklėlės vadovę Raimondą Auškalnę ir kolektyvą, bendruomenės narę Sonatą Skorkaitę ir bendruomenės švenčių šeimininkę Įreną Grakauskienę.

Pagerbtiesiems įteikti padėkos raštai, specialiai šventei pagaminti medaliai, gėlių žiedai ir šventės informacinio rėmėjo savaitraščio „Radviliškio kraštas“ prenumerata.

Bendruomenės narių vardu R. Radavičienė už gerumą, dosnumą, nuoširdumą, už nuolatinį rūpinimąsi žmonėmis ir teikiamą pagalbą jiems įteikė padėką bendruomenės pirmininkui G. Lipnevičiui.

Bendruomenės nariams koncertavo muzikos grandai grupė „Jonis“.

Šventę paįvairino Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Gabija“ (vadovė Roma Apšegienė), Pociūnėlių kultūros namų liaudiškos muzikos ansamblis, vadovaujamas Genovaitės Vorienės, pensininkų bendrijos „Bočiai“ ansamblis (vadovė Rimantė Radavičienė), „Radviliškio krašto bendruomenės“ Šeduvos skyriaus ansamblio „Verdenė“ nariai: Vladas ir Valė Bonderevai, Vitalija Veršinskienė, Vladas Stauga, Julija Petraitienė.

Tačiau šventė tuo dar nesibaigė. Bendruomenės nariai iki vėlumos linksminosi šventiniame vakarėlyje.

Už suruoštas vaišes bendruomenė dėkoja Genovaitei Balinskienei, Irenai Toleikienei, Bronei Krikščiukaitienei, Genovaitei Chadasovskajai, Janinai Bagdžiūnienei, Reginai Šukienei, Romai Urbonienei, Irenai Grakauskienei, Renatai Dzindzelėtienei, Rimantei Radavičienei.

Už gėles bendruomenė dėkinga salonui „Monikos gėlės“.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

 

 

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Bambu4d
Bambu4d
Bambu4d
Aplikasi Bambu4d
Aplikasi RTP Slot
Aplikasi RTP Booster
Aplikasi Slot Demo
Aplikasi Prediksi Togel
RTP Bambu4d
RTP IDN Slot
RTP PG Soft
RTP Habanero
RTP Microgaming
RTP TopTrend Gaming
RTP GMW
RTP Nolimit City
RTP Booster
Slot Demo Bambu4d
Slot Demo PG Soft
Slot Demo Habanero
Bambu4d
Bambu4d
Bambu4d
Bambu4d
Bambu4d
Bambu4d
Bambu4d
Prediksi Togel Bambu4d
Bambu4d
Bambu4d
Bambu4d
Bambu4d
Lexitoto
Lexitoto
Aplikasi Lexitoto
Aplikasi RTP Slot
Aplikasi RTP Booster
Aplikasi Slot Demo
Aplikasi Prediksi Togel
RTP Lexitoto
RTP IDN Slot
RTP PG Soft
RTP Habanero
RTP Microgaming
RTP TopTrend Gaming
RTP GMW
RTP Nolimit City
RTP Booster
Slot Demo Bambu4d
Slot Demo PG Soft
Slot Demo Habanero
Situ Togel Online
Situs Togel Amanah
Lexitoto
Lexitoto
Lexitoto
Lexitoto
Lexitoto
Lexitoto
Lexitoto
Lexitoto
Lexitoto
Lexitoto
Lexitoto
Lexitoto
Lexitoto
Lexitoto
Prediksi Togel Lexitoto