,,Radviliškio krašto bendruomenė“ kelionė į delfinariumą ir Nidą

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai iš Šeduvos, Radviliškio ir aplinkinių gyvenviečių ankstyvą liepos 20-osios rytą gerai nusiteikę išvyko į Nidą.

Saulė, šiluma, malonūs bei draugiški bendrakeleiviai ir kelionė iki Klaipėdos nei vienam neprailgo. Dar greičiau laikas pralėkė keliantis keltu į Kuršių neriją – akis beganant po žibančias saulėje bangas, vėjui švelniai glostant plaukus ir besiklausant žuvėdrų klyksmo.

Išlipę iš kelto, visi ekskursijos dalyviai pabiro po Smiltynę kur kas tik norėjo. Vieni patraukė į delfinariumą grožėtis delfinų pasirodymu, kiti – stebėti jūros liūtų atliekamų triukų ar pasivaikščioti po Jūrų muziejų, o treti, ko gero, labiausiai išsiilgę jūros, skubėjo įmerkti kojas vandenin, atsigulti ir pailsėti ant švelnaus pajūrio smėlio.

Pasigrožėję gyvūnų pasirodymais, atsigaivinę prie vandens, pajudėjome Parnidžio kopos link, kur atvykę grožėjomės nuostabia Neringos ir Kuršių marių panorama bei atminčiai nusifotografavome bendrai nuotraukai.

Vėliau pajudėjome į Nidą. Atvykę į kurortą ekskursantai vėl mėgavosi laisvu laiku. Didžioji dalis bendruomenės narių pasirinko ramų pasivaikščiojimą Nidos senamiesčiu, atsipalaidavo prisėdę ant ,,Kernagio suolelio“, kiti fotografavosi su maestro atminčiai.

Sakoma, kad net trumpa išvyka išvalo mintis ir atnaujina jausmus. Sugrįžus iš kelionės namai atrodo gražesni, o žmonės geresni. Tad už puikius įspūdžius ir gerai praleistą laiką „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai, vykę į ekskursiją, yra dėkingi kelionę organizavusiam RKB pirmininkui Gediminui Lipnevičiui, išvyka besirūpinusiai administratorei Sonatai Skorkaitei bei pavaduotojai Vilmai Aleknienei.

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts