Socialiniai tinklai

Aktualijos

Radviliškiečių komandą čempionate lydėjo sėkmė

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 6-7 dienomis Šiauliuose vykusiame Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate, kuriame dalyvavo virš 200 sportininkų, sėkmingai pasirodė radviliškiečiai, iškovoję 1 bronzos, 2 sidabro ir 3 aukso medalius.

Jaunių tarpe svorio kategorijoje iki 66 kg, trikovėje surinkęs 350 kg, pirmą vietą iškovojo Kornelijus Poškus. Jaunimo grupėje svorio kategorijoje iki 63 kg, trikovėje surinkusi 270 kg, Greta Tomkevičiūtė iškovojo bronzos medalį. Svorio kategorijoje iki 72 kg Džeran Jonušytė užėmė ketvirtą vietą, iki bronzos medalio jai pritrūko 2,5 kg.

 Suaugusių tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg, pasiekusi meistrišką rezultatą – 282,5 kg, čempione tapo Kristina Kirilesku.

Moterų veteranių pirmoje grupėje svorio kategorijoje iki 63 kg, trikovėje surinkusi 285 kg, Laura Margevičiūtė  iškovojo sidabro medalį. Absoliučioje įskaitoje ji užėmė antrą vietą.

Suaugusių tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg nugalėjo Laurynas Šaulis, trikovėje surinkęs 410 kg. Svorio kategorijoje iki 66 kg Gintaras Blėdis, surinkęs 520 kg, viršijo sporto meistro normatyvą ir iškovojo sidabro medalį.

Radviliškiečių moterų komanda čempionate užėmė trečią vietą.

        Kūno kultūros mokytojas metodininkas Dalis Lapašinskas

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Dingo moteris

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities  policijos  Šiaulių miesto ir rajono  komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusios Violetos Pyragienės, gimusios 1964 m.

Moteris liepos 15 d. 12.00 val. iš namų išvažiavo geltonos spalvos automobiliu „Volkswagen Transporter“, HCS531, ir iki šiol negrįžo. Jos požymiai: apie 165 cm ūgio, stambaus kūno sudėjimo, plaukai trumpi, dažyti violetine ir balta spalvomis

Jei turite informacijos apie dingusią moterį ar pastebėsite automobilį, kuriuo ji išvažiavo, paskambinkite Šiaulių miesto ir rajono policijos  komisariato pareigūnams telefonu (8-657) 71264 arba parašykite  elektroniniu  paštu sandra.jake@policija.lt.                                              

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Šelmių šelmavonės

Avatar

Paskelbta

data

Sušilus orams, saulutė dar labiau įkaitino ir “Šelmių” bei “Verpetukių” kraują.

Ypatingai šiltai ir smagiai atšokę tarptautiniame linijinių ir kantri šokių festivalyje ,,Draugystės tiltas—2019″ Palangoje, šokėjai prisiminė, kad yra liaudies tradicijų puoselėtojai ir karštomis širdimis šokdami šventė Rasos ir Joninių šventes su Karčiamų ir Alksnupių bendruomenėmis, bet tai buvo tik gera pradžia. Liepos 3-7 dienomis Šiauliuose vyko  8-tasis Tartautinis folkloro festivalis-konkursas “Saulės žiedas”, kurį globoja netik Lietuvos kultūros institucijos, bet ir Europos  prestižinės FIDAF IR IOV  folkloro organizacijos. Neišsigandę labai aukštus reitingus turinčio festivalio ir puikių kolektyvų iš  10 pasaulio šalių “Šelmiai” bei “Verpetukės” šoko pagrindinėse festivalio scenose, liaudies šokių mokinimo vakaruose bei smagiuose naktišokiuose, o tašką “Šelmiai” ir “Verpetukės” žada padėti liepos 17-22 d. dalyvaudami ,,Europeade -2019″ Frankenberge( Ederis) Vokietijoje, kur susirinks apie 5,500 dalyvių iš 30 Europos šalių. Čia nebus taip baisu, nes “Šelmiai” ir “Verpetukės” dalyvauja Europeadose nuo 2003 metų ir atstovavo Radviliškį bei Lietuvą Ispanijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Danijoje, Prancuzijoje, Latvijoje ir 2009 metais Lietuvoje, Klaipėdoje. Beje 2020 metų Europeade vėl vyks Klaipėdoje. Karščio ir šelmiškumo nepraradome ir važiuosime su dideliu noru ir ryžtu.palinkėkite mums gero kelio ir jei busite tomis dienomis Frankenberge ateikite mums ir kitiems dalyviams paploti. Kartu praleisime puikų laiką.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019