Socialiniai tinklai

Aktualijos

Europos diena paminėta kartu                

Avatar

Paskelbta

data

Gegužės 9-ąją Viešoji biblioteka radviliškiečius pakvietė į savo projektinį renginį „Švęskime Europos dieną kartu!“

Šventė tą rytą prasidėjo prie Viešosios bibliotekos Europos vėliavos pagerbimu ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorės Jolantos Margaitienės bei Viešosios bibliotekos direktorės Violetos Šukaitienės sveikinimais.

Į susirinkusiuosius kreipėsi renginio vedėjai – Viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Vida Marcinkienė ir Radviliškio VšĮ kultūros ir meno klubo „Užbėgtukė“ vadovas Edmundas Verpetinskas. Jie, visus pasveikinę su Europos diena, pakvietė dalyvauti numatytose įvairiose veiklose. Radviliškio kultūros centro vaikų šokių kolektyvas „Šelmiukai“, įtraukdami ir žiūrovus,  pašoko šokių su Europos, Lietuvos bei  Radviliškio vėliavomis.

Po to šventės dalyviai Viešojoje bibliotekoje apžiūrėjo Radviliškio  lopšelio-darželio „Eglutė“ auklėtinių piešinių parodą „Gimtinė mūsų – Europoje“, kuri buvo parengta dar prieš savaitę. Lopšelio-darželio ugdytiniai  žaidė dėlionę „Atrask Europos miestą“, spalvino, piešė, rašė linkėjimus Europai ir puošė simbolinį Europos medį.

Vidudienį bibliotekos Informacijos-kraštotyros skyrius virto mini kūrybinėmis dirbtuvėmis. Čia buvo galima išbandyti šviečiančius molbertus, piešiant tema „Aš pažįstu Europą“. Ši nauja kūrybinė ugdymo priemonė buvo daug kam nežinoma, todėl atrodė gana įdomi ir smagi. Piešiniai ir gera nuotaika įamžinti nuotraukose.

Vėliau Radviliškio Lizdeikos, Vaižganto gimnazijos moksleiviai  rinkosi į bibliotekos konferencijos salę,  kurioje atidarytas menų festivalis „Europos laivas plaukia“, supažindinta su jo programa. Vyko susitikimas su Erasmus+ programos dalyviais.  Šiaulių  valstybinės kolegijos studentų atstovybės prezidentė Greta Jočytė ir Alvydas Ziemelis  pasidalijo asmenine patirtimi, papasakojo apie  gyvenimą ir studijas ES šalyse, kur vyko Erasmus+ stažuotės. Nuotaikinga buvo viktorina  „Keliauju po Europą“, kurioje dalyvavo visi susirinkusieji. Renginio vedėjas Edmundas Verpetinskas  išradingai ir smagiai tikrino žinias apie ES. Pertraukėlių metu visus linksmino vaikų šokių kolektyvas „Šelmiukai“ ir Radviliškio muzikos mokyklos fortepijono klasės auklėtinė.

Viso renginio metu buvo dalijama informacinė medžiaga apie ES. Šventės dalyviai vaišinosi saldumynais ir gaiviais gėrimais. Aktyviausi veiklų dalyviai apdovanoti prizais ir suvenyrais.

 

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Apylinkių rinkimų komisijų pirmininkai pasižadėjo sąžiningai ir garbingai atlikti savo pareigas rinkimų komisijose

Avatar

Paskelbta

data

Kovo 2 d. Radviliškio rajono savivaldybėje rašytinius pasižadėjimus davė Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario-mero rinkimų apylinkių komisijų pirmininkai.

Pasirašydamas po priesaikos tekstu kiekvienas apylinkės rinkimų komisijos pirmininkas pasižadėjo „būti ištikimas (ištikima) Lietuvos Respublikai, laikytis jos Konstitucijos ir įstatymų, sąžiningai ir garbingai atlikti savo pareigas rinkimų komisijoje ir susilaikyti nuo poelgių, pažeidžiančių įstatymus ir žmogaus teises“.

Nuo šios dienos jie pradėjo eiti apylinkės rinkimų komisijos pirmininkų pareigas ir vadovauti šių rinkimų apylinkių komisijoms.

Apylinkės rinkimų komisijos nariai iš savivaldybės rinkimų komisijos gavę rinkimų apylinkės rinkėjų sąrašus, sudaro sąlygas su jais susipažinti rinkėjams bei atstovams rinkimuose, platina rinkėjams pranešimus apie rinkimus, sudaro rinkėjų, kurie balsuos namuose, sąrašą, informuoja savivaldybės rinkimų komisiją apie rinkimų apylinkės rinkėjų sąraše pastebėtus netikslumus.

Jie taip pat VRK nustatyta tvarka organizuoja balsavimą specialiuose balsavimo punktuose visose rinkimų apylinkės teritorijoje esančiose sveikatos priežiūros (išskyrus ambulatorines), socialinės rūpybos ir globos įstaigose, kariniuose vienetuose, areštinėse, tardymo izoliatoriuose ir bausmių vykdymo įstaigose, taip pat organizuoja rinkėjams balsavimą namuose.

Apylinkės rinkimų komisijos yra atsakingos už tai, kad laiku būtų parengtos balsavimo patalpos, slapto balsavimo kabinos ir balsadėžės. Rinkimų dieną organizuoja balsavimą rinkimų apylinkėje, skaičiuoja balsus, pildo balsų skaičiavimo protokolus, perduoda protokolų duomenis savivaldybės rinkimų komisijai ir rūpinasi kitais jiems paskirtais darbais.

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario-mero rinkimai vyks balandžio 11 d.

VRK informacija

Skaityti daugiau

Aktualijos

Tyruliuose pareigūnų sustabdytas vairuotojas pateikė brolio vairuotojo pažymėjimą

Avatar

Paskelbta

data

Kovo 8 d. 14.50 val. Radviliškio rajone, Tyruliuose, patikrinti sustabdyto
automobilio BMW 525 vairuotojas, gim. 1998 m., neturėdamas teisės
vairuoti tos rūšies transporto priemonės, policijos pareigūnams
pateikė brolio, gim. 2000 m. vardu išduotą vairuotojo pažymėjimą.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi