Pradingę Šeduvos miesto šaligatviai

 Skaitytojai rašo


Pradingę Šeduvos miesto šaligatviai


Greitai bėga dienos: čia rytas, o čia, jau žiūrėk, ir jau vakaras. Buvo vieni metai, o ne už kalnų ateis ir kiti. Šeduvos mieste yra daug neatliktų darbų, kurie prašyte prašosi būti pabaigtais. Tai  šaligatviai.
Vadovaujant seniūniui K. Dočkui buvo klojami šaligatviai miesto centre ir link Šeduvos gimnazijos. Bet dėl kažkokių priežasčių Pilies g. vienos pusės šaligatvio plytelės „perlipo“ į kitą pusę, kur gyvena buvęs seniūnas, o  dabar seniūnaitis. O kita pusė taip ir liko nesutvarkyta. Tad einant šiuo šaligatviu turi žiūrėti gerai po kojomis, nes kitaip gali likti be dantų ar nubrozdintom kojom.

Kadangi keičiasi metai, keičiasi ir mūsų seniūnai. Dirbant naujam, energingam, jaunam seniūnui J. Pranui buvo išklotas plytelėmis Vytauto g. šaligatvis, vedantis Šeduvos miesto kapinių link ir iki garsaus „Velnių“ malūno. Mūsų dirbantis seniūnas  J. Pranys gyvena taip pat sutvarkytoje gatvėje.

Nei buvęs seniūnas K. Dočkus, nei dabartinis seniūnas J. Pranys kažkodėl nematė ir nemato problemos Panevėžio gatvėje. Šios gatvės problema yra ta, kad yra keliasdešimt metrų pradingęs šaligatvis. Jis apaugęs žole ir kažkokiais krūmais. Žmonės, eidami į Šeduvą nuo Raudondvario pusės ir atgal, turi eiti tą atkarpą Panevėžio g. važiuojamąja dalimi, kuria eiti nėra saugu.Tiek vaikai, tiek suaugę žmonės eidami rizikuoja savo gyvybę. Kažkodėl šios problemos nemato ir Šeduvos miesto inžinierius komunaliniam ūkiui K. Bartkus, kuris kasdien važinėja  ta gatve į darbą ir atgal. O gal tiesiog nėra noro, valios ar ryžto sutvarkyti šią šaligatvio atkarpą?

Bet noro yra kitiems dalykams padaryti, tai  yra praplėsti aikštelę prie „Retromobile“muziejaus  ir sutvarkyti aplinką. Labai norėtųsi, kad būtų atsižvelgiama į žmogaus nuomonę ir pasiūlymus.

 

V. Andrejauskas, „Radviliškio krašto bendruomenės“
Šeduvos skyriaus vadovės pavaduotojas

Total
0
Dalinasi
Related Posts