Penktadieniais valdininkai dirbs kitu laiku

Radviliškio rajono taryba priėmė nutarimą, pagal kurį penktadieniais Radviliškio rajono savivaldybės darbuotojai dirbs kitu laiku –  nuo 7 val iki 14.45 val.
Toks valdininkų darbo laiko pakeitimas kai kuriems tarybos nariams sukėlė klausimų: ar tai buvo derinta su seniūnijomis, ar dauguma savivaldybės darbuotojų pritarė šiam pasiūlymui?
Tarybos nariams buvo atsakyta, kad šį pasiūlymą pateikė savivaldybės Darbo taryba, taip parodydama, kad ji yra iniciatyvi ir dirba. Šis naujas darbo laikas buvo suderintas su seniūnijomis, o jam pritarė apie 260 darbuotojų – dauguma.
Pasak administracijos direktorės J. Margaitienės, savivaldybės darbuotojai penktadieniais galės pasirinkti savo darbo laiką. „Yra savivaldybės darbuotojų, turinčių mažų vaikų, kuriuos reikia nuvesti į darželius ir toks darbo laikas jiems nepatogus. Šie darbuotojai galės dirbti pagal sudarytą individualų darbo grafiką“,- sakė administracijos direktorė.
Vadinasi, kai kurie savivaldybės darbuotojai penktadieniais dirbs naujuoju laiku – nuo 7 iki 14.45 val., o kai kurie – senuoju – nuo 8 iki 15.45 val. Įdomu, kam reikėjo tokios makalynės? Peršasi išvada, kad savivaldybės naujoji Darbo taryba nori parodyti, kad  dirba, sujaukdama nusistovėjusią tvarką. Vargu, ar rajono gyventojams bus patogu tvarkyti reikalus savivaldybėje penktadieniais – vieni valdininkai dirbs trumpiau, kiti ilgiau – gali ir pavėluoti.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts