Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Radviliškio pareigūnai pateko į avariją

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 12 d. vakare, apie 17 val., Radviliškio policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad pažįstamas vyras, atėjęs į Geležinkelio gatvėje esantį butą, grasina peiliu šeimininkui. Skubėdamas į įvykio vietą, pareigūnų ekipažas įčiuožė į 89 metų radviliškiečio gyvenamojo namo tvorą V. Bernotėno bei Žaliosios gatvių sankryžoje. Įvykio metu apgadinta ryšio tiekėjo dėžutė.

 
Eismo įvykyje žmonės nenukentėjo, apgadintas Radviliškio r. PK tarnybinis automobilis VW PASSAT, kurį vairavo Radviliškio rajono PK Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis.

 
Pasak Radviliškio rajono Policijos komisariato laikinai viršininko pareigas einančio S. Molotoko, nors kelias ir buvo slidus, vairuotojas turėjo įvertinti pavojingą kelio dangą bei pasirinkti saugų greitį. „Aš pats buvau nuvykęs į įvykio vietą, atvažiavo ekipažas iš Šiaulių ir buvo nustatyta, kad pareigūnai įvykio metu buvo blaivūs. Net nežinau, kodėl daugeliui žmonių, pareigūnams padarius avariją, kyla įtarimų dėl jų blaivumo. Pastaruoju metu Radviliškio rajono pareigūnai nebuvo patekę į eismo įvykį neblaivūs“,- sakė S. Molotokas.

 
Pareigūnams linkime važinėti atsargiau, o seniūnijai – geriau prižiūrėti miesto gatves žiemą.

 

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rajono aktualijos

Reikalinga pagalbinė darbininkė

Avatar

Paskelbta

data

Reikalinga pagalbinė darbininkė namo ir aplinkos tvarkymui Radviliškyje (1 kartą per savaitę)  Tel. 8 682 3718

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Radviliškyje sulaikytas vairuotojas, galimai disponavęs narkotinėmis medžiagomis

Avatar

Paskelbta

data

2020-03-20 apie 17:30 val. Radviliškyje Maironio g., policijos pareigūnams sustabdžius ir patikrinus automobilio BMW 530 dokumentus, vairuotojo gim. 1991 m. buvo paprašyta išlipti iš automobilio. Vyras išlipdamas iš automobilio, iš striukės kišenės išmetė permatomą, plastikinį paketėlį su galimai narkotine medžiaga. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019