Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Radviliškio pareigūnai pateko į avariją

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 12 d. vakare, apie 17 val., Radviliškio policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad pažįstamas vyras, atėjęs į Geležinkelio gatvėje esantį butą, grasina peiliu šeimininkui. Skubėdamas į įvykio vietą, pareigūnų ekipažas įčiuožė į 89 metų radviliškiečio gyvenamojo namo tvorą V. Bernotėno bei Žaliosios gatvių sankryžoje. Įvykio metu apgadinta ryšio tiekėjo dėžutė.

 
Eismo įvykyje žmonės nenukentėjo, apgadintas Radviliškio r. PK tarnybinis automobilis VW PASSAT, kurį vairavo Radviliškio rajono PK Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis.

 
Pasak Radviliškio rajono Policijos komisariato laikinai viršininko pareigas einančio S. Molotoko, nors kelias ir buvo slidus, vairuotojas turėjo įvertinti pavojingą kelio dangą bei pasirinkti saugų greitį. „Aš pats buvau nuvykęs į įvykio vietą, atvažiavo ekipažas iš Šiaulių ir buvo nustatyta, kad pareigūnai įvykio metu buvo blaivūs. Net nežinau, kodėl daugeliui žmonių, pareigūnams padarius avariją, kyla įtarimų dėl jų blaivumo. Pastaruoju metu Radviliškio rajono pareigūnai nebuvo patekę į eismo įvykį neblaivūs“,- sakė S. Molotokas.

 
Pareigūnams linkime važinėti atsargiau, o seniūnijai – geriau prižiūrėti miesto gatves žiemą.

 

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019