Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Iš ,,Pavartyčių bendruomenės“ šalinami nariai

Avatar

Paskelbta

data

Iš „Pavartyčių bendruomenės“ pašalinti nariai kreipėsi į „Pavartyčių bendruomenės“ pirmininkę Ireną Gvazdauskienę norėdami gauti protokolo kopiją, kurioje turi būti įvardintos pašalinimo priežastys ir patvirtintas pašalinimas. Pirmininkė ragelio nekėlė, tačiau parašė žinutę: „Prašau visus klausimus pateikti raštu ir apsvarsčiusi Valdyba  pateiks atsakymus“. Pašalintieji iš bendruomenės kreipėsi prašymu: „Prašome protokolo kopijos, kurioje patvirtinta, kad esame pašalinti iš asociacijos „Pavartyčių bendruomenė“ ir įvardintos pašalinimo priežastys“. Išsiuntus prašymą, buvo paklausta pirmininkės I.Gvazdauskienės, kada būtų galima tikėtis atsakymo, ji parašė: „Po savaitgalio“,  bet po savaitgalio sulaukta žinutės su kvietimu: „Kviečiu šiandien, 20 val., į valdybos posėdį  pokalbiui“.

Valdybos posėdyje pašalintų narių laukė visi valdybos nariai: Irena Gvazdauskienė, Ona Gabenienė, Danutė Briedienė, Ramutė N., Sigitas Mikutis ir Kęstutis G. Atėjus į posėdį buvusiems nariams valdybos narių klausimai buvo tokie: „Kodėl nesikuriate savo bendruomenės?“, „Kam reikėjo rašyti straipsnį?“, „Ko siekiate?“ ir pan. Pokalbio metu nariai paprašė protokolo kopijos, tačiau valdybos nariai atsisakė ją pateikti, nes neva nesulaukė pasiaiškinimų. Diskusija truko neilgai, nes žmonės suprato, kad tai beprasmė diskusija ir išėjo. Po kiek laiko buvęs narys dar kartą žinute pasiteiravo, kada galėtų tikėtis protokolo kopijos, pirmininkė parašė: „Tai, kad neatsakėte į klausimus ir kalbėti nenorėjote“. Iš bendruomenės pašalintas žmogus pirmininkei atsakė:  „Aš neprivalau atsakinėti, nes ne teisme esu. Jūs nusprendėte, kad elgiuosi neteisingai ir pašalinote iš bendruomenės, jūs turite pagrįsti pašalinimo priežastis“. Į tai pirmininkė atsakė: „O kas sakė, kad išmestas?“ Ši žinutė sukėlė žmonėms abejonių – gal Valdyba tiesiog permąstė savo elgesį, pabijojo teismo ir nusprendė nebešalinti narių iš bendruomenės, o gal tai laiko tempimas, kad sueitų senaties terminas? Pašalintų narių nuomone, šia žinute duodama suprasti, kad narys nepašalintas.

Tiek bendruomenės nariai, tiek gyventojai dėl valdybos narių elgesio nusprendė rinkti gyventojų parašus po prašymu: „Prašome asociacijos „Pavartyčių bendruomenė“ pirmininkės Irenos Gvazdauskienės ir valdybos narių pasitraukti iš savo pareigų dėl asociacijos „Pavartyčių bendruomenė“ įstatų nesilaikymo, taip pat prašome pirmininkės ir valdybos narių priimti žmones, norinčius įstoti į asociaciją „Pavartyčių bendruomenė“, sušaukti visuotinį susirinkimą, kad būdami nariais turėtų galimybę išsirinkti kitą pirmininką ir valdybos tarybą“. Po šiuo prašymu pasirašė 103 gyventojai, tarp  jų – nemaža dalis esančių bendruomenės narių. Deja, gyventojai nebuvo išgirsti. Sausio mėnesį įvykusio susirinkimo metu dar kartą buvę nariai paklausė, ar jie dar bendruomenės nariai, ar ne? Taip pat domėjosi, kodėl jie negauna žinučių, kaip kiti nariai, apie susirinkimus. Pirmininkė atsakė: „Nes esate išbraukti“. Žmonės buvo apstulbę – vyksta žaidimas „Pašalintas – nepašalintas“. Žmonių manymu, jie klaidinami, kad būdami netikri negalėtų kreiptis į teismą. Buvę nariai pašalinimo protokolo kopijos taip ir nesulaukė nuo spalio mėnesio iki šiandien.

Susirinkimo buvo klausiama dėl 103 gyventojų kreipimosi į pirmininkę ir valdybos narius, kuris buvo nusiųstas į pirmininkes elektroninį paštą lapkričio mėnesį. Į šį prašymą pirmininkė I.Gvazdauskienė  atsakė: „Nieko nepakeisit, siuntinėkit ir toliau, nebūkit juokingi“.

Ką dar galima pridurti?  „Pavartyčių bendruomenės“ valdybos narių įžūlumui ribų nėra…

Pavartyčių kaimo informacija

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019