Socialiniai tinklai

Aktualijos

Pociūnų kaime linksmai palydėta žiema

Avatar

Paskelbta

data

Pociūnų kaimo gyventojai linksmai palydėjo pabodusią žiemą. Per kaimą ėjo linksmi persirengėliai, kurie lankė senolius, šoko, dainavo. 

Mokyklos kieme vyko žaidimai, Lašininio ir Kanapinio kova bei Mores deginimas. Žiema išlydėta su šokiais ir dainomis aplink laužą. Sandra Galkevičienė visus pamaitino labai skaniu troškiniu, kuris sušildė šaltoką vakarą visus velnius, baubus ir svečius.

Linksmo renginio organizatorė – Dalia Mikalauskiene. Visi, dalyvavę šventėje, labai džiaugėsi, kad kaimelyje atgijo Užgavėnių šventimo tradicija, visiems šventės dalyviams patiko pagyvėjusi kaimo dvasia ir visi pociūniškiai nori kuo daugiau švenčių savo gyvenvietėje.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019