Pociūnėliuose – Advento popietė ,,Laukimas…“


Pociūnėlių kultūros namuose gruodžio 8-ąją netrūko šventinės nuotaikos – surengta Advento popietė,,Laukimas…“. Popietės organizatorė – Pociūnėlių kultūros namų kultūros specialistė Genovaitė Vorienė.

Ši popietė – tai visų susirinkusiųjų jaukus pabuvimas kartu. Džiugią adventinę nuotaiką kūrė Pociūnėlių kultūros namų folkloro ansamblis ,,Garduva“ (vadovė – Genovaitė Vorienė), Pociūnėlių pagrindinės mokyklos mokinių meno kolektyvas ,,Muzikos garsai“ (vadovė – muzikos mokytoja Kristina Valčiukienė) ir mažosios dainininkės Miglė Malinauskaitė, Gabija Koryznaitė bei solistė Amanda Barauskaitė. Meninę kompoziciją parengė mokyklos jaunųjų kūrėjų būrelio mergaitės Elinga Novogrodskytė, Ugnė Važgauskaitė, Gabija Paulauskaitė, Faustėja Ivanovaitė, Judita Jankauskytė, konsultuojamos būrelio vadovės. Pasirodė jaunieji gitaristai Rokas Andrijauskas ir Lukas Jučas (vadovas – kultūros specialistas Zigmas Paulauskas).

Popietės svečiai – folkloro ansamblis ,,Klėčia“ iš Kirnaičių (Joniškio r.), vadovaujamas Gedimino Andrašiūno. Ansamblio vadovas kvietė visus drauge pagiedoti, padainuoti, kartu iš degančių žvakelių daryti ,,Šviesos kelią“ – kelią nuo mūsų iki gimsiančio Kristaus. O kokie linksmi buvo vadovo pasiūlyti burtai! Daugeliui susirinkusiųjų įsiminė jo palinkėjimo žodžiai: ,,Tikėjimo, meilės ir vilties, kad kiekviena diena būtų kaip šventas Kalėdų rytas“.

Popietėje surengta adventinių vainikų ir kompozicijų paroda. Kūrybinius darbus parodai pateikė Elena Jankūnienė, Evelina Buivydaitė, Ovidijus Buivydas, Genovaitė Vorienė. Meniškuose dirbiniuose buvo puikiai jaučiama adventinė dvasia. Ne vienas, apžiūrėjęs parodą, stebėjosi kruopščiai atliktais darbais.

Malonus popietės momentas – adventinės vaišės. Vaišių atsinešė daugelis atėjusiųjų į renginį. Karštu troškiniu vaišino pociūnėlietės šeimininkės Danutė Džiaugienė, Dženeta Šemežienė ir Sigita Malinauskienė. Adventinių patiekalų noriai ragavo ir vaikai, ir suaugusieji.

Advento popietėje ,,Laukimas…“ renginio organizatorė Genovaitė Vorienė įteikė padėkas ir dovanėles folkloro ansambliui ,,Klėčia“ iš Kirnaičių, Pociūnėlių pagrindinės mokyklos jaunųjų kūrėjų būreliui bei mokinių meno kolektyvui ,,Muzikos garsai“. Padėkas pasirašė Skėmių seniūnijos seniūnė Ingrida Gladkienė. Skėmių seniūnija, taip pat folkloro ansamblio ,,Garduva“ dainininkai ir Pociūnėlių miestelio bendruomenė (pirmininkė – Danguolė Garuckienė) buvo  pagrindiniai popietės rėmėjai.

Roma Buivydienė,
Pociūnėlių pagrindinės mokyklos
jaunųjų kūrėjų būrelio vadovė

Total
0
Dalinasi
Related Posts