Socialiniai tinklai

Aktualijos

Per dvejus metus Šiauliuose nežuvo nė vienas eismo dalyvis

Avatar

Paskelbta

data

Kai naujienų tarnybos kasdien praneša apie skaudžias nelaimes šalies keliuose, Šiaulių apskrities policija informuoja, kad jau dvejus metus
iš eilės Šiauliuose nežuvo nė vienas eismo dalyvis.

Gerėjančią eismo situaciją miesto gatvėse lemia keli veiksniai. Tai ir besikeičianti vairuotojų kultūra, gyventojų sąmoningumas, taip pat glaudus savivaldybės, policijos, ugdymo įstaigų bendradarbiavimas.

Policijos pareigūnai su savivaldybės darbuotojais kiekvieną mėnesį renkasi į komisiją, kurioje sprendžia ir teikia pasiūlymus dėl eismo organizavimo mieste. Praėjusiais metais taikyta daug techninių priemonių gerinant miesto infrastruktūrą – sankryžose renovuoti šviesoforai, pėsčiųjų perėjose įrengti kryptiniai apšvietimai, kai kuriose gatvėse atsirado pėsčiųjų salelės, kai kur pagerintas gatvių apšvietimas, atsižvelgiant į situaciją pakeistas leidžiamas greitis.

Institucijų tarpusavio bendradarbiavimas buvo įvertintas šalies mastu. Praėjusiais metais savivaldybių apdovanojimuose Susisiekimo ministerija Šiaulių miesto savivaldybei įteikė „Auksinės krivulės“ apdovanojimą už pažangą gerinant eismo saugumą.

Policijos pareigūnų aktyviai vykdoma prevencinė veikla jauniausius eismo dalyvius nuo mažens ragina atsakingai elgtis gatvėje ir taip išvengti eismo nelaimių. Pernai Saugaus eismo klasėje apsilankė beveik 1,5 tūkst. mokinių. Pareigūnai surengė 23 prevencinius renginius. Vienas iš jų – akcija žuvusiųjų dienai keliuose atminti, kurios metu miesto centre degė žvakelės ir šalia buvo padėta batų pora, lyg prisiminimas tų, kurių netekome.

Nors eismo situacija gerėja, tačiau Kelių policijos tarnybos pareigūnai Šiauliuose vis dar skaičiuoja 46 juodąsias dėmes. Tai avaringiausios miesto vietos, kuriose buvo sužaloti ar žuvo žmonės.

2016 m. Šiauliuose žuvo 1, 2015 ir 2014 m. – po 3 žmones, 2001 m. -10.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Informacija šaškių ir šachmatų mėgėjams

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio m. kultūros ir poilsio parke, prie Latvių kultūros
centro, kiekvieną antradienį 19 val. renkasi šaškių ir šachmatų
mėgėjai. Kviečiame visus norinčius pažaisti.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Dviračių žygis

Avatar

Paskelbta

data

Šių metų birželio 18d. mokytoja, auklėtoja Kristina Butkuvienė kartu su specialaus ugdymo skyriaus mokiniais vyko į sportinį žygį su dviračiais prie Arimaičių ežero. Aktyviai popietinėje sportinėje grupėje ,, Sportininkai” įvaldę fizines galimybes ir kasdien treniravęsi su dviračiais mokiniai, nuo mokyklos iki Arimaičių ežero per Pavartyčių kaimą senuoju keliu į abi puses paskaičiavus nuvažiavo 16 km. Mokiniams žygis neprailgo, jie pakeliui aplankė Šeduvos malūną, Velžių piliakalnį, kavinę ,,Žirnelį”, kavinės ,, Žarijos” aplinką, bei gėrėjosi ežero gamta, paplūdimiu ir saugiai grįžo į gimnaziją.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019