Socialiniai tinklai

Aktualijos

Kaip diena, taip naujiena…

Avatar

Paskelbta

data


Artėjant rinkimams, Radviliškyje rajoną valdantys konservatoriai ir socialdemokratai paskubomis stengiasi „įsisavinti“ pinigus.
Vienas iš tokių skubotų darbų – išasfaltuotas pėsčiųjų takas paplentėje, Stiklo gatvės link. Lėšų įsisavintojai – savivaldybės valdininkai – problemų nemato, kad  šis pėsčiųjų takas keistai vingiuotas. Beje, pasak valdininkų, tako asfaltavimo darbai dar nebaigti. 

Savaitraščiui „Radviliškio kraštas“ paviešinus vingiuotojo tako nuotrauką, meras puolė muštis sau į krūtinę, jog „griebs“ bendrapartietį Statybos skyriaus vedėja G. Vičą, kad šis susisiektų su rangovu ir kuo greičiau ištaisytų broką. Džiugu, kad meras įsiklauso į  „Radviliškio krašto“ pastabas, bet būtų smagiau, kad jis ne po šventes lakstytų, o daugiau rajonu rūpintųsi ir nelauktų, kol kas nors protingesnis bes pirštu į netvarką.
Redakcija skaitytojus informuos apie šio tako „tiesinimą“  ir kitus prieš rinkimus paskubomis atliekamus darbus.
Bus daugiau

„Radviliškio krašto“ informacija
Nuotrauka iš „Radvegas“ viešosios „Facebook“  paskyros

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019