Antrasis Baisogalos teniso turnyras

Jau 11-tasis  atviras vienetų  turnyras, pagerbiant Alfredo Dučinsko atminimą,  šią vasarą praėjo Baisogaloje.  Tradicija tapo jį organizuoti liepos mėnesio pabaigoje, tad šiemet, jis vyko paskutinį mėnesio savaitgalį, liepos 29 – 30 d., šviečiant kaitriai saulei. Išbandyti jėgas iš Vilniaus atvyko pastoviai jame dalyvaujančių ketvertas A.Dučinsko giminaičių, taip pat, radviliškiečiai, šiauliečiai, du pasvaliečiai, o dauguma buvo baisogalių. Deja, nedalyvavo pereitų metų turnyro nugalėtojas Rimantas Preimantas, o taip pat stiprus žaidėjas, mūsų  žiemos turnyro nugalėtojas, panevėžietis Vladas Matelis – jis tą dieną dalyvavo kitose  varžybose.

Žaisti panoro 24 dalyviai. Kai dalyvių daug, o varžybos trunka tik  dvi dienas, susitikimų  grafikas  sudaromas grupuojant žaidėjus pagal kvalifikacijos lygį. Žaidėjai buvo paskirstyti pagal teniso taisyklių lentelę, numatant, kad kiekvienas dalyvis per tas dvi dienas kortuose susitiks su varžovu 4 – 5 kartus. Varžybos vyko nuo ankstyvo šeštadienio ryto.

Sekmadienį stipriausių žaidėjų pusfinalyje  susitiko baisogalis Rimantas Bernadickas, vilniečiai Juozas Stanaitis, Jokūbas Stanaitis ir šiaulietis Saulius Dambrauskas. Į finalą išėjo Rimantas ir Saulius. Nelengvas buvo jų susitikimas, tęsėsi jis apie dvi valandas, baigėsi jis po trijų setų, rezultatu 3/6; 6/2; 7/5. Turnyro nugalėtoju tapo Saulius Dambrauskas. Trečia vieta atiteko Jokūbui Stanaičiui.

Nugalėtojas premijuotas didžiąją pereinamąją taure ir taure už pirmą vietą. Taurėmis apdovanoti ir antrą bei trečią vietą laimėjusieji, taip pat skirtos paguodos mažosios taurės 9-tos  ir 17 vietos laimėtojams. Visi turnyro dalyviai gavo mūsų keramikės G.Butkevičienės pagamintus meniškus suvenyrus.

 

Gintaras Marcinkus ir Kazimieras Strolys

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts