Patikėkite, mokytis nevėlu

Dažnokai girdime, kad mokytis niekada nėra vėlu, tačiau nusišypsome ir pagalvojame, kad jau ne mano galvai vėl sėsti į mokyklinį suolą. Tačiau niekada nesakyk niekada.

Prieš trejus metus, po tarnybos Lietuvos kariuomenėje išėjusi į atsargą, pasijutau atsidūrusi kasdienybės užribyje. Nuobodžias  dienas keitė nuobodžios savaitės, tad prieš aštuonis mėnesius, paskatinta dukros, pravėriau darbo biržos duris.

Gavusi pasiūlymą mokytis Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre ir įgyti naują specialybę, nedelsdama kibau į virėjo specialybės subtilumus. Man pasisekė, nes čia dirba savo darbui atsidavusios puikios virėjo specialybės mokytojos Daiva Petrauskienė ir Raisa Bučinskienė.

Paraginta mokytojos Raisos dalyvavau Radviliškio miesto kultūros centre organizuotoje sveiko maisto šventėje „Gyvenimas kiTAIP“, kur centro komandos sveikuoliški patiekalai buvo įvertinti puikiai. Aplenkusios septynias komandas užėmėme  pirmą vietą. Teko dalyvauti netradicinėje pamokoje Vilniuje, Litexpo parodoje vykusioje Baltijos maisto ir gėrimų parodoje BAF, įsimintinoje ir šauniai organizuotoje virėjo specialybės dienoje centre. Abi mokytojos padėjo surengti  Kalėdinių meduolių kepimo popietę Karčemų bendruomenėje “Kaimynai”, kur  vaikučius, jų mamytes ir net močiutes mokė meduolių kepimo paslapčių.

Visi geri dalykai turi savybę pasibaigti. Mano moksleiviškas gyvenimas – taip pat…

Esu dėkinga centrui, mokytojoms bei praktikos vadovei – IĮ “Pas mus” savininkei Aušrai Mačiūnienei  už įgytas žinias ir planus ateičiai.

Mokytis niekada nevėlu!

 

Rita Japkevičienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts