Pociūnėlių ikimokyklinukai keliavo Velykų švenčių maršrutu

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos ikimokyklinės grupės vaikučiai balandžio 6 d. keliavo po Radviliškio rajoną Velykų švenčių maršrutu. Juos lydėjo tėveliai, grupės auklėtoja Aušra Sadzevičienė ir jos padėjėja Jūratė Bilevičienė.

Vaikučiai pirmiausia aplankė Šeduvos lopšelio – darželio kieme augantį Velykų medį, kurį puošti prieš šventes jau tapo tradicija. Iš tiesų tai abrikoso medis, kuris prieš Velykas pasidabino tūkstančiais ryškiomis spalvomis tviskančių margučių. Margučių daugiau nei septyni tūkstančiai! Mažieji ir jų tėveliai liko sužavėti puošniu Velykų medžiu – į jį norėjosi žiūrėti ir žiūrėti, prie jo buvo labai smagu fotografuotis!

Ikimokyklinukams be galo patiko ir Velykinių margučių parke prie Pakiršinio dvaro. Čia juos stebino didžiuliai velykiniai kiaušiniai, įkurdinti tiesiog ant parko žolės. Kiaušiniai pagaminti rankomis iš įvairių medžiagų, išradingai papuošti. Kaip įdomiai jų puošimui panaudoti šiaudai, samanos, kankorėžiai, medžių šakelės, laikraščiai, siūlai, molio dirbiniai! Mažieji keliautojai pastebėjo, kad margučiai papuošti ir tautinėmis spalvomis. Vaikučiai kartu su tėveliais pa­lik­o sa­vo ve­ly­ki­nį svei­ki­ni­mą ant tam skir­to pa­lin­kė­ji­mų mar­gu­čio. Buvo labai smagu rašyti!

Įdomus mažiesiems pasirodė ir pats Pakiršinio dvaro pastatas, ir šalia esantis tvenkinys. O tvenkinyje jie pastebėjo gražuolių gulbių porą. Kiek džiaugsmo visiems!

Išvyka Velykų švenčių maršrutu be galo patiko jos dalyviams. Juk pamatyta daug naujo, patirta tiek puikių įspūdžių!

 

Roma Buivydienė,

lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Total
0
Dalinasi
Related Posts