Socialiniai tinklai

Aktualijos

Patikėjusi automobilio remontą nepažįstamam jaunuoliui, šiaulietė vos jo neprarado

Avatar

Paskelbta

data

51-erių metų šiaulietė, sutarusi dėl savo automobilio„Honda Acord“ remonto ir per pora savaičių patyrusi jo praradimo ir atradimo jausmų sumaištį, įgijo karčią patirtį, kurios paviešinimas būtų nemokama pamoka visiems.

Vienoje Šiaulių parduotuvėje dirbanti moteris susipažino su pas kolegas dažnai apsilankančiu 23 metų vaikinu. Pokalbių metu paaiškėjo, kad vaikinas turi pažįstamą automobilių remonto meistrą, o moteriai kaip tik buvo poreikis suremontuoti jos turimą  automobilį. 1992 metais pagamintam  „Honda Acord“ reikėjo kosmetinio kėbulo remonto.

Birželio 23 d. šiaulietė vaikinui padavė 50 eurų, visus transporto priemonės dokumentus ir užvedimo raktelius, dar ir  alkoholio meistrui nupirko. Buvo pažadėta, kad po 4 dienų suremontuotas automobilis bus grąžintas šeimininkei.

Deja, po nurodyto termino, „Hondos Acord“ savo kieme moteris neišvydo. Jaunuolis paaiškino, kad meistras užgėrė ir nespėjo padaryti visų darbų. Po to jaunuolis ragelio nebekėlė visai. Ir tik, kai šiaulietė žinute pagrasino kreiptis į policiją, vaikinas paskambino ir pasakė, kad jos automobilis parduotas.  Iš pradžių moteris pamanė, kad vaikinas pokštauja, bet vėliau suprato, kad humoru čia ir nekvepia. Vaikinas  pradėjo tikinti, kad jis automobilį atpirks.

Šiaulietė pradėjo naršyti po internetines automobilių pardavimo svetaines ir vienoje jų pamatė už 550 eurų  parduodamą savo „Honda Acord“. Paskambinusi nurodytu telefonu  ir apsimetusi pirkėja, ji sužinojo, kad automobilį galima apžiūrėti Šiauliuose, Gamyklos g., esančios  įmonės  aikštelėje. Čia moteris ir rado savo prarastą automobilį. Tačiau prireikė policijos pagalbos, kad jį atgautų, nes automobilį iš jos paėmęs ir suremontuoti žadėjęs vaikinas jį tai įmonei buvo  pardavęs.

Paaiškėjo, kad 23 šiauliečiui sukčiavimas – ne naujiena. 2018 m. rugsėjį nuo jo nukentėjo vienas Klaipėdos gyventojas, kuris už norimą įsigyti prekę minėtam šiauliečiui  pervedė 180 eurų, tačiau prekės negavo. Už tai teismas šių metų sausį šiauliečiui paskyrė 8 mėnesių laisvės apribojimo bausmę. Tačiau bausmė vaikino nesustabdė. Po mėnesio jam buvo pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas, nes jis apgavo Kelmės rajono gyventoją, kuris,   interneto erdvėje radęs skelbimą apie parduodamą traktoriaus hidrosiurblio reduktorių,  pervedė 165 eurus, o pirkinio taip ir nesulaukė. Netrukus paaiškėjo ir dar viena šiauliečio padaryta nusikalstama veika. Šiaulietė,  pagal skelbimą susiradusi baldų meistrą, kuris pasirodė besąs tas pats 23 metų šiaulietis, užsisakė dvi virtuvines spinteles.  Vaikinas paėmė 60 eurų avansą, spintelių  nepagamino  ir dar suklastojo  avanso paėmimo kvitą, kuriame nurodė ne savo, o kito asmens duomenis. Už minėtas nusikalstamas veikas jis buvo vėl teisiamas, tačiau teismo nuosprendžiu laisvė jam nebuvo atimta, tik apribota ir skirta 2000 eurų bauda.  

 Lengvi pinigai, gaunami sukčiaujant, viliojo  vaikiną ir toliau. Ant jo meškerės ir užkibo bei  automobilio vos neprarado šiaulietė, patikėjusi jam savo automobilio remontą. Už  patikėto svetimo turto pasisavinimą dabar jam gresia  viešieji darbai arba bauda, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

                                                         Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Naujas savaitraščio “Radviliškio kraštas” numeris jau prekyboje

Avatar

Paskelbta

data

Skaityti daugiau

Aktualijos

Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyriuje registruotos laisvos darbo vietos

Avatar

Paskelbta

data

Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento
Radviliškio skyriuje ŠIŲ METŲ RUGPJŪČIO 14  DIENĄ buvo registruotos šios laisvos darbo vietos: anglų kalbos mokytojo, augalininkystės dalykų mokytojo, automobilinio krautuvo vairuotojo, automechaniko,  automobilinio krano kranininko, filialo vadovo, barmeno, betonuotojo, biologijos mokytojo, degalinės operatoriaus,  direktoriaus pavaduotojo ūkio reikalams-ūkvedžio, elektriko, elektrotechnikos dalykų mokytojo, ikimokyklinės grupės auklėtojo, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo, išilginio pjovimo staklių operatoriaus, izoliuotojo-skardininko, , kiemsargio, klientų paieškos vadybininko, krautuvo vairuotojo,  maisto pusgaminių ruošėjo, malkų pjaustymo operatoriaus, matininko-geodezininko, medienos apdirbimo staklininko, medienos matuotojo, medkirčio, metalo apdirbimo operatoriaus, mini krautuvo operatoriaus, miško darbininko, miškovežio vairuotojo, mokytojo padėjėjo, mokytojo padėjėjo-kineziterapeuto,  padalinio vadovo-virėjo,  pagalbinio darbininko, pagalbinio fermos darbininko, pakavimo mašinos operatoriaus padėjėjo, pakuotojo, pardavėjo, pardavėjo-sandėlininko, pardavėjo-kasininko, parduotuvės vadovo, parduotuvės vedėjo-vadybininko, pastolių statytojo, plataus profilio
statybininko, plytų mūrininko, pradinio ugdymo mokytojo,  prekių
surinkėjo,  projektų vadovo,  psichologo,  šaltkalvio – surinkėjo, šaltkalvio-suvirintojo, šaltkalvio-remontininko, sandėlio darbininko-kroviko, socialinio pedagogo, šoninių lentų rūšiavimo linijos operatoriaus, specialiojo pedagogo, sporto trenerio, staliaus-staklininko,  substratų paruošimo operatoriaus, sunkiasvorio sunkvežimio vairuotojo, suvirintojo, suvirintojo-šaltkalvio, tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojo, teisininko, teleskopinio krautuvo operatoriaus,  tikybos-etikos
mokytojo, tinkuotojo, transporto vadybininko, traukinio mašinisto, vadybininko, valytojo, virėjo-pardavėjo, vyriausiojo energetiko ir žaliavos pirkimo vadybininko.

Laisvas darbo vietas galite pažiūrėti internete adresu www.uzt.lt. Taip pat informacija teikiama Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyriuje adresu A. Povyliaus g. 2, Radviliškis, tel. 8 422 61 509, el. paštu info.radviliskis@uzt.lt.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019