Romantiškas susibūrimas Raudondvaryje

Paskutinis lapkričio šeštadienis, pasipuošęs ką tik iškritusiu žiemišku sniegeliu, sukvietė į Raudondvario kultūros namus tuos, kas myli romantišką dainą ir muziką. Čia įvyko pirmasis romantiškos muzikos festivalis „Daugyvenės romansai“, kuriame dalyvavo ir žiūrovų širdis savo subtiliu muzikavimu virpino kolektyvai iš Šiaulių ir Panevėžio apskrities.

Esame dėkingi šarmingam Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Meškuičių filialo moterų vokaliniam ansambliui „Smiltelė“, vadovė Rasa Zelbienė, išraiškingų balsų duetui Evelinai Stalgienei ir Kazimierai Klabienei, lyriškajai solistei iš Joniškėlio Jolantai Giedraitienei, charizmatiškam šeimyniniam duetui Marijai ir Virginijui Kacilevičiams iš Linkuvos, širdingam Raudondvario kultūros namų moterų vokaliniam ansambliui „Vakarė“, vadovė Evelina Stalgienė, subtiliam Pasvalio kultūros centro Krinčino skyriaus moterų duetui Vilmai Vadapalienei ir Ramunei Maziliauskienei, to paties skyriaus romantiškajam moterų vokaliniam ansambliui ,vadovė Ramunė Maziliauskienė, nuoširdžiai solistei Jurgitai Noreikaitei iš Šiaulių  ir nuostabaus balso savininkei Evelinai Stalgienei. Festivalyje skambėjusios dainos sukūrė nuostabiai šventinę kalėdinio laukimo atmosferą.

Šeduvos kultūros ir amatų centro direktorius Vaidotas Katutis padėkojo visiems, kurie puoselėja romantišką dainą, myli muziką ir tuo dalijasi su šalia esančiais. Solistai, duetai ir ansambliai apdovanoti Šeduvos kultūros ir amatų centro padėkomis ir atminimo dovanomis.

Dėkojame festivalio rėmėjams – parduotuvei „Norfa“ ir valgomų puokščių kūrėjai Alinai Valantinaitei.

Dėkojame raudondvarietei, moterų vokalinio ansamblio „Vakarė“ dainininkei  Romai Vaičiulienei už rūpesčius, vaišinant svečius, už ypatingą šiupinį ir nepaprasto skonio kibinus.

Didelė padėka Pakalniškių seniūnijos Raudondvario seniūnaičiui Valteriui Kleinui už sveikinimą ir įamžintas festivalio  akimirkas.

Tikimės, kad ši romantiškas susibūrimas taps tradiciniu vėlyvo rudenio pasimatymu Raudondvaryje.

Raudondvario kultūros rūmų informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts