Pasveikinta du tūkstantoji ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ narė

,,Radviliškio krašto bendruomenė“ sparčiai didėja ir džiaugiasi neseniai sulaukusi jubiliejinės – du tūkstantosios narės, kuria tapo Izolda Remyzienė.

Gegužės 7 dieną ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius kartu su pavaduotoja Vilma Alekniene, administratore Dovile Dapkute, bendruomenės gidu Albertu Vitartu ir fotografu Andriumi Litinsku vyko pasveikinti jubiliejine ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ nare tapusios I. Remyzienės, kuriai įteiktas sveikinimas, medalis bei mėnesio savaitraščio ,,Radviliškio kraštas“ prenumerata.

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas G. Lipnevičius sveikindamas jubiliejinę narę pasidžiaugė, kad bendruomenė sparčiai didėja ir yra pati didžiausia ne tik rajone ar visoje apskrityje, bet, ko gero, visoje Lietuvoje. ,,Linkiu ne tik Izoldai, bet ir visiems bendruomenės nariams mylėti savo kraštą ir rūpintis vieniems kitais, ypatingai tais, kurie negali savimi pasirūpinti. Linkiu būti žingeidžiais, keliauti, linksmintis, dalintis patirtimi ir mokytis vieniems iš kitų, nes tik buvimas drauge, nuoširdus bendravimas padeda išspręsti iškilusias problemas ir džiaugtis gyvenimu“, – sakė RKB pirmininkas G. Lipnevičius.

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts