Dovanotos kojinaitės pasiekė anksčiau laiko gimusius vaikučius

Balandžio 20 -ąją ,,Radviliškio rajono paramos centro“ ir ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ atstovai apsilankė Respublikinės Šiaulių Moters ir vaiko klinikos  Naujagimių intensyviosios terapijos skyriuje.

Į šią įstaigą Paramos centro ir RKB atstovai atvyko su dovanomis – kojinaitėmis ,,ankstukams“, kurias numezgė ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ narė iš Skėmių gyvenvietės Jolanta Plungienė.  Naujagimių intensyvios terapijos skyriaus vedėja Virginija Gedvilienė bei darbuotojai teigė, kad dažnai gauna dovanų kojinaičių anksčiau laiko gimusiems vaikučiams, primegztų iš įvairaus storio siūlų, įvairiausių raštų bei spalvų, tačiau šios, atvežtos Paramos centro savanorių, sakė, yra ypatingos. Pasirodo, kad bendruomenės narė megzdama kojinaites ,,ankstukams“ originaliai paminėjo atkurtos Lietuvos 100-metį ir kojinaites numezgė su valstybiniais simboliais, todėl ši dovana Naujagimių intensyvios terapijos skyriaus darbuotojams ir buvo ne tik kad labai graži, bet ir prasminga.
Už dovanas svečiams atsilyginta trumpa ekskursija po Respublikinės Šiaulių Moters ir vaiko klinikos  Naujagimių intensyviosios terapijos skyrių, kuriame apžiūrėtos palatos, ,,ankstukų“ pirmieji namučiai – inkubatoriai.
Aplankyti ,,ankstukų“ ir perduoti jiems skirtų dovanėlių vyko ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ ir „Radviliškio rajono paramos centro“ atstovai:  V. Aleknienė, administratorė D. Dapkutė, senjorų vadovė R. Radavičienė, R. Urbonienė, A. Litinskas, D. Kalaima, I. Grakauskienė.

,,Radviliškio krašto bendruomenės“  ir
,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts