Parodos „Kurkime kartu 2017“ uždarymas

Gruodžio 6 d. Radviliškio viešojoje bibliotekoje vyko kūrybinėse dirbtuvėse-stovykloje sukurtų darbų parodos „Kurkime kartu 2017“ uždarymas, kuriame susitiko dailininkai ir poetinio žodžio mylėtojai. Tą patį vakarą buvo pristatyta ir Viešosios bibliotekos išleista atvirlaiškių knygelė, kurioje išspausdinti šių metų plenero dalyvių darbai ir eilės.

Septintajame dailininkų plenere dalyvavo: Vigita Lanzbergė, Ramūnas Dagys, Ilona Žvinakienė, Irina Kareivienė, Inga Ginkevičiūtė, Genė Stugienė, Audronė Kudžmaitė, Almantas Minkevičius, Sigitas Laurutis, Vida Šereivaitė, Toma Matulevičienė, Jolanta Akučkienė, Vida Žukienė, Ričardas Ramonas. Kartu su menininkais plenere kūrė ir Radviliškio literatų klubo ,,Jonvabalis“ nariai, kurie į bendrą kūrybinį procesą įsitraukė rašydami eiles.

Baigiamajame renginyje bibliotekoje buvo rodomos plenero įsimintiniausių akimirkų nuotraukos. Vėliau poetai skaitė savo kūrybos eiles, džiaugėsi vieni kitų darbais.

Viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja ir literatų klubo „Jonvabalis“ vadovė Vida Marcinkienė pasveikino visus susirinkusius ir kiekvienam, įteikdama atminimo dovanėles, linkėjo gražaus artėjančių švenčių laukimo.

„Kurkime kartu“ – bendras literatų ir dailininkų projektas, kuris prasidėjo 2014 metais ir sėkmingai tęsiamas iki šiol. Pagrindinis projekto tikslas – suvienyti poetus bei dailininkus ir mūsų kraštą įamžinti jų bendru kūrybos produktu.

 

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts