Mokinei iš Pociūnėlių – Lietuvos policijos generalinio komisaro padėka

Kiekvienais metais gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena, skirta kovos su korupcija problemoms spręsti, atkreipti visuomenės dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

Sprendžiant korupcijos problemas, labai svarbus ir visuomenės indėlis bei visuomenės pasitikėjimas policija. Jau beveik dešimtmetį policija daug dėmesio skiria visuomenės antikorupciniam švietimui, pasitelkus socialinius partnerius, rengiamos akcijos, prevencinės priemonės, piliečiams pasakojama apie korupcijos žalą ir gresiančią atsakomybę.
Šiemet Policijos departamento Imuniteto valdybai paskelbus kūrybinį rašymo konkursą „Sąžiningumo pamokos“, gauta beveik 300 literatūrinių kūrinių antikorupcine, sąžiningumo, pilietiškumo tematika.

Konkurse „Sąžiningumo pamokos“ dalyvavo ir Radviliškio rajono moksleiviai. Nors prizinių vietų rajono moksleiviai ir nelaimėjo, tačiau prieš šventes Lietuvos policijos generalinio komisaro Renato Požėlos padėka mūsų pasiekė Radviliškio rajono Pociūnėlių pagrindinės mokyklos moksleivę Godą Jučaitę už pasaką „Miško pamoka“ antikorupcine, sąžiningumo ir pilietiškumo tematika.

Lietuvos Policijos generalinio komisaro padėka džiaugėsi ne tik Goda ir jos artimieji, bet ir jai talkinusi lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Roma Buivydienė ir visa mokyklos bendruomenė.

Godai Jučaitei padėką ir atminimo dovanėlę įteikė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimo skyriaus ir Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts