Socialiniai tinklai

Aktualijos

Mažųjų  skaitovų konkursas  Šeduvos gimnazijoje

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 27  dieną Šeduvos gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių  skaitovų konkursas ,,Tau, Lietuva…“.  Renginį  suorganizavo ir pravedė pradinių klasių mokytoja Aušra Poškienė ir logopedė Ingrida Šukytė. 

Šiemet dalyvauti  konkurse buvo pakviesti tik 2-4 klasių  mokinukai, nes pirmokėliai dalyvaus gegužės mėnesį vyksiančiame Šeduvos gimnazijos bibliotekos jau daug metų organizuojamame konkurse ,,Pirmokai skaito poeziją“.  Į šventiškai papuoštą salę, lydimi savo klasių  draugų ir mokytojų, susirinko per 30 raiškaus žodžio mylėtojų.  Mokinius vertino mokytojos Jūratė Juškienė, Ilona Kučienė ir  gimnazijos  vyr. bibliotekininkė Vita Kasarauskienė .

Visi konkurso  dalyviai pasirodė puikiai, todėl vertinimo komisijai  buvo be galo sunku apsispręsti ir išrinkti laimėtojus.

I vietą  skaitovų konkurse ,,Tau, Lietuva…“ laimėjo  Gustas Narbutas iš 2b klasės ( mokytoja Aušra Poškienė).

II vietą – Jokūbas Peleckis  ir Klaidas Guntulis iš 3 b klasės ( mokytoja Inga Rutkauskienė).

III vietą   užėmė Augustas Šereiva iš 2a klasės( mokytoja Daiva Mačiūnienė) , Ugnė Jonaitytė iš 2b klasės ( mokytoja Aušra Poškienė) ir Viltė Petravičiūtė  iš 4b klasės( mokytoja Lina Paškevičienė). Padėkos raštais už puikų pasirodymą apdovanotos Kornelija Marčiūtė ir Gabija Babickaitė iš 2b klasės ( mokytoja Aušra Poškienė) ir Kamilė Ažerskaitė iš 3a klasės ( mokytoja Elvyra Lapinskienė).

Apibendrindama skaitovų pasirodymus komisijos pirmininkė Vita Kasarauskienė  pasidžiaugė mažaisiais skaitovais, jų  scenine kultūra, o labiausiai vaikų raiškaus, įtaigaus deklamavimo  sugebėjimais , kuriuos  mokinukams padėjo atskleisti ir  išryškinti jų mokytojos.

Renginio pabaigoje visiems konkurso dalyviams buvo įteikti Šeduvos gimnazijos padėkos raštai  ir saldžios  dovanėlės.

 

Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokytoja Aušra Poškienė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Knygos “Prakalbinto stalo istorija” pristatymas

Avatar

Paskelbta

data

Spalio mėn. 25 d. 17.00 val. Radviliškio kultūros centre vyks kriminalinės policijos profesinė šventė, kurios metu bus pristatyta knyga “Prakalbinto stalo istorija” apie Radviliškio rajono policijos kriminalistą – ekspertą Kazimierą Liepą, kuriam šiais metais būtų suėję 60 m. Knygoje taip pat daug informacijos apie kriminalisto – eksperto profesiją,  prisiminimų iš Radviliškio policijos gyvenimo ir intriguojančių rezonansinių nusikaltimų tyrimo aplinkybių.
Knygos autoriai: buvęs kriminalinės policijos darbuotojas Gintautas
Šarauskas ir buvęs žurnalistas Sidas Aksomaitis.

Renginys nemokamas. Kviečiame dalyvauti!

Skaityti daugiau

Aktualijos

Milijonas kiemams, bet jie skęsta balose

Avatar

Paskelbta

data

Neapsikentę nešamo purvo į namus ir balų kiemuose, Naujosios gatvės gyventojai pradėjo Radviliškio miesto valdžią kritikuoti socialiniuose tinkluose.

Radviliškiečiai, ypač naujai renovuotų daugiabučių gyventojai iš Naujosios gatvės, turi teisę pikti – rajono valdžia liepos mėnesį pasirašė vieno milijono eurų vertės sutartį bendro naudojimo kiemų, aikštelių, dviračių takų, privažiavimų ir kitų inžinerinių statinių paprasto remonto darbams atlikti. Deja, kol kas nė vienas kiemas nėra sutvarkytas. O ir iš milijono eurų kol kas panaudoti tik porą tūkstančių eurų, bet ne pagal paskirtį – sumalta betoninė gatvių ir šaligatvių produkcija ir paskleista ant Tyrulių vietinės reikšmės kelio.
2019 metais liepos 11 dieną Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė pasirašė trejų metų sutartį su valstybės įmonės AB „Kelių priežiūra“ generaliniu direktoriumi Rolandu Rutėnu. Sutarties vertė beveik milijonas eurų – 998 tūkst. 801,34. Nors tai atviras konkursas, tačiau CVP IS nėra duomenų, kiek dar įmonių dalyvavo šiame konkurse. Bet kokiu atveju, labai panašu, kad rajono valdžia tik demonstratyviai rodo rūpinimąsi gyventojais, tačiau realių darbų neatlieka. Beje, pakalbintas Radviliškio miesto seniūnas Ernestas Mončauskas buvo gerokai nustebęs išgirdęs sutarties sumą. Tiesa, prižadėjo pasidomėti. Kaip ir sakė pasidomėsiąs Naujosios gatvės daugiabučių kiemais.
Galime priminti, kad šie kiemai yra pateikiami kaip pavyzdiniai. Visus gyventojus politikai ir valdininkai ragina savo lėšomis prisidėti prie savivaldybės, bet ar tikrai kiekvienas norėtų gauti tokios kokybės kiemą? Jau kelinti metai iš eilės kiemuose po lietaus balos užsistovi, į namų laiptinės nešamas purvas ir kiti nemalonūs „siurprizai“, o iš  valdžios – tik šnekos.
P.S.
Tarybos narys Gediminas Lipnevičius kreipiasi į radviliškiečius socialinėje paskyroje „Facebook“ ,  kad daugiabučių namų gyventojai praneštų apie netvarkingus kiemus. Tarybos narys, surinkęs iš gyventojų informaciją, kreipsis į savivaldybės administraciją, kad ši neatidėliotinai problemas spręstų. Į Tarybos narį galima kreiptis ir el. paštu: gediminas.lipnevicius@radviliskis.lt

Marius Aleksiūnas

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019