Mažųjų  skaitovų konkursas  Šeduvos gimnazijoje

Balandžio 27  dieną Šeduvos gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių  skaitovų konkursas ,,Tau, Lietuva…“.  Renginį  suorganizavo ir pravedė pradinių klasių mokytoja Aušra Poškienė ir logopedė Ingrida Šukytė. 

Šiemet dalyvauti  konkurse buvo pakviesti tik 2-4 klasių  mokinukai, nes pirmokėliai dalyvaus gegužės mėnesį vyksiančiame Šeduvos gimnazijos bibliotekos jau daug metų organizuojamame konkurse ,,Pirmokai skaito poeziją“.  Į šventiškai papuoštą salę, lydimi savo klasių  draugų ir mokytojų, susirinko per 30 raiškaus žodžio mylėtojų.  Mokinius vertino mokytojos Jūratė Juškienė, Ilona Kučienė ir  gimnazijos  vyr. bibliotekininkė Vita Kasarauskienė .

Visi konkurso  dalyviai pasirodė puikiai, todėl vertinimo komisijai  buvo be galo sunku apsispręsti ir išrinkti laimėtojus.

I vietą  skaitovų konkurse ,,Tau, Lietuva…“ laimėjo  Gustas Narbutas iš 2b klasės ( mokytoja Aušra Poškienė).

II vietą – Jokūbas Peleckis  ir Klaidas Guntulis iš 3 b klasės ( mokytoja Inga Rutkauskienė).

III vietą   užėmė Augustas Šereiva iš 2a klasės( mokytoja Daiva Mačiūnienė) , Ugnė Jonaitytė iš 2b klasės ( mokytoja Aušra Poškienė) ir Viltė Petravičiūtė  iš 4b klasės( mokytoja Lina Paškevičienė). Padėkos raštais už puikų pasirodymą apdovanotos Kornelija Marčiūtė ir Gabija Babickaitė iš 2b klasės ( mokytoja Aušra Poškienė) ir Kamilė Ažerskaitė iš 3a klasės ( mokytoja Elvyra Lapinskienė).

Apibendrindama skaitovų pasirodymus komisijos pirmininkė Vita Kasarauskienė  pasidžiaugė mažaisiais skaitovais, jų  scenine kultūra, o labiausiai vaikų raiškaus, įtaigaus deklamavimo  sugebėjimais , kuriuos  mokinukams padėjo atskleisti ir  išryškinti jų mokytojos.

Renginio pabaigoje visiems konkurso dalyviams buvo įteikti Šeduvos gimnazijos padėkos raštai  ir saldžios  dovanėlės.

 

Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokytoja Aušra Poškienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts