Socialiniai tinklai

Aktualijos

Mažųjų  skaitovų konkursas  Šeduvos gimnazijoje

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 27  dieną Šeduvos gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių  skaitovų konkursas ,,Tau, Lietuva…“.  Renginį  suorganizavo ir pravedė pradinių klasių mokytoja Aušra Poškienė ir logopedė Ingrida Šukytė. 

Šiemet dalyvauti  konkurse buvo pakviesti tik 2-4 klasių  mokinukai, nes pirmokėliai dalyvaus gegužės mėnesį vyksiančiame Šeduvos gimnazijos bibliotekos jau daug metų organizuojamame konkurse ,,Pirmokai skaito poeziją“.  Į šventiškai papuoštą salę, lydimi savo klasių  draugų ir mokytojų, susirinko per 30 raiškaus žodžio mylėtojų.  Mokinius vertino mokytojos Jūratė Juškienė, Ilona Kučienė ir  gimnazijos  vyr. bibliotekininkė Vita Kasarauskienė .

Visi konkurso  dalyviai pasirodė puikiai, todėl vertinimo komisijai  buvo be galo sunku apsispręsti ir išrinkti laimėtojus.

I vietą  skaitovų konkurse ,,Tau, Lietuva…“ laimėjo  Gustas Narbutas iš 2b klasės ( mokytoja Aušra Poškienė).

II vietą – Jokūbas Peleckis  ir Klaidas Guntulis iš 3 b klasės ( mokytoja Inga Rutkauskienė).

III vietą   užėmė Augustas Šereiva iš 2a klasės( mokytoja Daiva Mačiūnienė) , Ugnė Jonaitytė iš 2b klasės ( mokytoja Aušra Poškienė) ir Viltė Petravičiūtė  iš 4b klasės( mokytoja Lina Paškevičienė). Padėkos raštais už puikų pasirodymą apdovanotos Kornelija Marčiūtė ir Gabija Babickaitė iš 2b klasės ( mokytoja Aušra Poškienė) ir Kamilė Ažerskaitė iš 3a klasės ( mokytoja Elvyra Lapinskienė).

Apibendrindama skaitovų pasirodymus komisijos pirmininkė Vita Kasarauskienė  pasidžiaugė mažaisiais skaitovais, jų  scenine kultūra, o labiausiai vaikų raiškaus, įtaigaus deklamavimo  sugebėjimais , kuriuos  mokinukams padėjo atskleisti ir  išryškinti jų mokytojos.

Renginio pabaigoje visiems konkurso dalyviams buvo įteikti Šeduvos gimnazijos padėkos raštai  ir saldžios  dovanėlės.

 

Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokytoja Aušra Poškienė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Dingo moteris

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities  policijos  Šiaulių miesto ir rajono  komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusios Violetos Pyragienės, gimusios 1964 m.

Moteris liepos 15 d. 12.00 val. iš namų išvažiavo geltonos spalvos automobiliu „Volkswagen Transporter“, HCS531, ir iki šiol negrįžo. Jos požymiai: apie 165 cm ūgio, stambaus kūno sudėjimo, plaukai trumpi, dažyti violetine ir balta spalvomis

Jei turite informacijos apie dingusią moterį ar pastebėsite automobilį, kuriuo ji išvažiavo, paskambinkite Šiaulių miesto ir rajono policijos  komisariato pareigūnams telefonu (8-657) 71264 arba parašykite  elektroniniu  paštu sandra.jake@policija.lt.                                              

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Šelmių šelmavonės

Avatar

Paskelbta

data

Sušilus orams, saulutė dar labiau įkaitino ir “Šelmių” bei “Verpetukių” kraują.

Ypatingai šiltai ir smagiai atšokę tarptautiniame linijinių ir kantri šokių festivalyje ,,Draugystės tiltas—2019″ Palangoje, šokėjai prisiminė, kad yra liaudies tradicijų puoselėtojai ir karštomis širdimis šokdami šventė Rasos ir Joninių šventes su Karčiamų ir Alksnupių bendruomenėmis, bet tai buvo tik gera pradžia. Liepos 3-7 dienomis Šiauliuose vyko  8-tasis Tartautinis folkloro festivalis-konkursas “Saulės žiedas”, kurį globoja netik Lietuvos kultūros institucijos, bet ir Europos  prestižinės FIDAF IR IOV  folkloro organizacijos. Neišsigandę labai aukštus reitingus turinčio festivalio ir puikių kolektyvų iš  10 pasaulio šalių “Šelmiai” bei “Verpetukės” šoko pagrindinėse festivalio scenose, liaudies šokių mokinimo vakaruose bei smagiuose naktišokiuose, o tašką “Šelmiai” ir “Verpetukės” žada padėti liepos 17-22 d. dalyvaudami ,,Europeade -2019″ Frankenberge( Ederis) Vokietijoje, kur susirinks apie 5,500 dalyvių iš 30 Europos šalių. Čia nebus taip baisu, nes “Šelmiai” ir “Verpetukės” dalyvauja Europeadose nuo 2003 metų ir atstovavo Radviliškį bei Lietuvą Ispanijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Danijoje, Prancuzijoje, Latvijoje ir 2009 metais Lietuvoje, Klaipėdoje. Beje 2020 metų Europeade vėl vyks Klaipėdoje. Karščio ir šelmiškumo nepraradome ir važiuosime su dideliu noru ir ryžtu.palinkėkite mums gero kelio ir jei busite tomis dienomis Frankenberge ateikite mums ir kitiems dalyviams paploti. Kartu praleisime puikų laiką.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019