Mankiškių gyventojų prašymas pagaliau išpildytas

Mankiškių kaimo Miško gatvės gyventojai ne kartą kreipėsi į Radviliškio seniūniją su prašymu prie per lauką sodybų link vingiuojančio kelio pastatyti kelio ženklą, ribojantį transporto priemonių tonažą – 8 tonos, bei nugrederiuoti kelią Miško gatvės link. „Šiuo keliu vienas rajono gyventojas iš karjero veža žvyrą, sunkiasvorės mašinos kelią „išmala“ ir rudenį, palijus lietui, jis tampa nebepravažiuojamas lengviesiems automobiliams“,- skundėsi mankiškiečiai.

Vis nesulaukdami norimo kelio ženklo bei pagalbos, Mankiškių kaimo Miško gatvės gyventojai kreipėsi į „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininką G.Lipnevičių. Pirmininkas nedelsiant kreipėsi į Radviliškio seniūniją, prašydami kuo greičiau pagelbėti mankiškiečiams, kurie nebegali parvažiuoti į namus. Seniūnijos darbuotojai greitai sureagavo į prašymą ir Mankiškių kaime kelias nugrederiuotas bei pažymėtas 8 tonų apribojimo ženklu – sunkiasvorės mašinos juo važinėti nebegali.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ vardu dėkoju Radviliškio seniūnijos specialistui S. Jagminui ir visam kolektyvui už operatyviai išspręstą mankiškiečių problemą. Manau, abipusis bendruomenės ir seniūnijos vienas kito supratimas yra sektinas pavyzdys ir kitoms bendruomenėms bei seniūnams“, -sakė pirmininkas Gediminas Lipnevičius.

Šiuo metu kelias paženklintas ir nugrederiuotas.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts