Socialiniai tinklai

Aktualijos

Lyderystės mokykla

Avatar

Paskelbta

data


Spalio 19 – 20 dienomis į Šeduvos gimnaziją sugūžėjo būrys žingeidžių, kūrybingų moksleivių ir jų mokytojų iš Vilniaus E. Pliaterytės progimnazijos, Prienų rajono Stakliškių gimnazijos ir Radviliškio rajono Baisogalos gimnazijų. Jaunimo komandos susirinko į jau tradicija tapusią Lyderystės mokyklos savaitgalio stovyklą. Čia puoselėjamas noras mokytis lyderystės, suprasti komandinio darbo esmę ir svarbą, vertinamas bendravimas ir bendradarbiavimas.

Užsiėmimų metu mokiniams teko atlikti užduotis skirtas komandos formavimo, planavimo, strateginio mąstymo, laiko vadybos įgūdžiams tobulinti,  erdvinei orientacijai, fizinei ištvermei, kalbiniams gebėjimams lavinti. Stovyklos dalyvius ypač sužavėjo VšĮ ,,Juoda avis“ vesti užsiėmimai ,,Pasitikėjimo ir savivertės stiprinimo dirbtuvės“, kuriuose mokiniai mokėsi klausytis ir išgirsti, suprasti kito žmogaus mintis ir išgyvenimus. Įvairiausių emocijų spektrą mokiniai išgyveno žaisdami strateginį žaidimą ,,Peru miestas“, kurio metu lavino verslumo, praktinio darbo, komunikavimo įgūdžius.

Nors ir žvarbų, bet saulėtą kitos dienos rytą stovyklautojus pasitiko Šeduvos gimnazijos istorijos mokytoja Jolanta Sabutienė. Ji mokiniams pateikė užduotį, kurią atlikdami mokiniai turėjo unikalią galimybę susipažinti su turtinga ir spalvinga Šeduvos miesto istorija, svarbiausiais miesto istoriniais statiniais. Keliaudami po miestą mokiniai, kaip tikri sekliai,  turėjo rasti sumaniai užduotyje užkoduotus svarbius istorinius objektus, juos nufotografuoti ir trumpai apibūdinti. O atlikę užduotį kuo greičiau grįžti ir nuotraukas patalpinti virtualioje erdvėje.

Laikas stovykloje pralėkė nepastebimai. Dalyviai nors ir pavargę, bet kupini įspūdžių vieningai sutarė, kad savaitgalį praleido labai turiningai ir įdomiai.

Aušra Mickutė,
Šeduvos gimnazijos specialioji pedagogė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Dingo moteris

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities  policijos  Šiaulių miesto ir rajono  komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusios Violetos Pyragienės, gimusios 1964 m.

Moteris liepos 15 d. 12.00 val. iš namų išvažiavo geltonos spalvos automobiliu „Volkswagen Transporter“, HCS531, ir iki šiol negrįžo. Jos požymiai: apie 165 cm ūgio, stambaus kūno sudėjimo, plaukai trumpi, dažyti violetine ir balta spalvomis

Jei turite informacijos apie dingusią moterį ar pastebėsite automobilį, kuriuo ji išvažiavo, paskambinkite Šiaulių miesto ir rajono policijos  komisariato pareigūnams telefonu (8-657) 71264 arba parašykite  elektroniniu  paštu sandra.jake@policija.lt.                                              

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Šelmių šelmavonės

Avatar

Paskelbta

data

Sušilus orams, saulutė dar labiau įkaitino ir “Šelmių” bei “Verpetukių” kraują.

Ypatingai šiltai ir smagiai atšokę tarptautiniame linijinių ir kantri šokių festivalyje ,,Draugystės tiltas—2019″ Palangoje, šokėjai prisiminė, kad yra liaudies tradicijų puoselėtojai ir karštomis širdimis šokdami šventė Rasos ir Joninių šventes su Karčiamų ir Alksnupių bendruomenėmis, bet tai buvo tik gera pradžia. Liepos 3-7 dienomis Šiauliuose vyko  8-tasis Tartautinis folkloro festivalis-konkursas “Saulės žiedas”, kurį globoja netik Lietuvos kultūros institucijos, bet ir Europos  prestižinės FIDAF IR IOV  folkloro organizacijos. Neišsigandę labai aukštus reitingus turinčio festivalio ir puikių kolektyvų iš  10 pasaulio šalių “Šelmiai” bei “Verpetukės” šoko pagrindinėse festivalio scenose, liaudies šokių mokinimo vakaruose bei smagiuose naktišokiuose, o tašką “Šelmiai” ir “Verpetukės” žada padėti liepos 17-22 d. dalyvaudami ,,Europeade -2019″ Frankenberge( Ederis) Vokietijoje, kur susirinks apie 5,500 dalyvių iš 30 Europos šalių. Čia nebus taip baisu, nes “Šelmiai” ir “Verpetukės” dalyvauja Europeadose nuo 2003 metų ir atstovavo Radviliškį bei Lietuvą Ispanijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Danijoje, Prancuzijoje, Latvijoje ir 2009 metais Lietuvoje, Klaipėdoje. Beje 2020 metų Europeade vėl vyks Klaipėdoje. Karščio ir šelmiškumo nepraradome ir važiuosime su dideliu noru ir ryžtu.palinkėkite mums gero kelio ir jei busite tomis dienomis Frankenberge ateikite mums ir kitiems dalyviams paploti. Kartu praleisime puikų laiką.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019