Pirmoji vieta kelionių maratono konkurse

Lietuvos šimtmečio proga visoje šalyje vyksta įvairūs renginiai, akcijos ir konkursai,skirti švęsti savo valstybės šimto metų jubiliejų. Vienas tokių konkursų –kelionių maratonas „Šimtmečio Lietuva“, organizuotas Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Turizmo ir etnokultūrinio ugdymo skyriaus. RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokiniai bei mokytojai šį iššūkį priėmė ir laimėjo pirmąją vietą.

                      Savo kelionėmis skyriaus mokytojai bei mokinių taryba nusprendė susipažinti su Pakalniškių seniūnija. Surinkta informacija padėjo sudaryti kelionių maršrutą. Žygius pradėjome dar pavasarį. Kelionių įspūdžius, aplankytas vietas bei objektus galima pamatyti mūsų sukurtame žemėlapyje. Šis projektas – tai dovana ne tik Lietuvai, bet ir Pakalniškių seniūnijai.

                      Džiaugiamės galimybe garsinti ne tik mokyklos vardą, bet ir vietos, kurioje esame įsikūrę. Kviečiame naudotis mūsų žemėlapiu ir atrasti daug naujų bei netikėtų Pakalniškių seniūnijos vietų.  Žemėlapį rasite čia: https://arcg.is/0Wr8y1

Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Nausėdienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts