Kviečia „DVB Dažų centro” namai

Du mėnesiai toks eilinis ir galbūt trumpas laiko tarpas Jums, bet toks įsimintinas ir brangus mums – „DVB Dažų centras“ parduotuvei, esančiai Dariaus ir Girėno g. 30, Radviliškyje.
Jau lygiai du mėnesiai, kaip mes atsidarėme ir dirbame Jums. Per tuos du mėnesius susipažinome su nemažai radviliškiečių ir aplinkinio rajono gyventojų. Vieni tapo klientais, kiti – draugais. Per tą laiką pamažu plėtėmės, plėtėsi ne tik prekių asortimentas. Jūsų poreikiams patenkinti jau greitai pasiūlysime įrankių nuomą.
Pas mus ne tik rasite Jums reikalingų profesionalių dekoratyvinių dažų fasadui, kokybiškų dažų interjerui, išskirtinį sienų dekoro asortimentą, ilgalaikę medienos apsaugą ir dažyvę, bet ir įvairių statybinių medžiagų, kurių reikia Jūsų namams.
Mes Jus išgirdome ir darome viską, kad Jūsų norai būtų įgyvendinti! Galbūt šiandien Jums viso to dar nereikia, dar tik svarstote ir nežinote, nuo ko pradėti statybų kelią ir reikia tiesiog patarimo – užeikite, pakonsultuosime Jums rūpimais klausimais, nes mes esame čia ir dirbame ne klientui, dirbame žmogui! Siūlome jums begalę galimybių jūsų namų kasdienybę paversti originalia ir išskirtine. Jūsų kūrybingumo galia – „DVB Dažų centro” namuose.

Total
2
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts