Kūrybinės dirbtuvės  Vinco Kudirkos progimnazijoje

Šių metų kovo 20 d. į  Radviliškio Vinco Kudirkos progimnaziją atskubėjo svečiai iš Gražinos, Alksniupių, Pakalniškių pagrindinių  mokyklų, Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriaus, Vaižganto progimnazijos, Šiaulėnų Marcelino Šikšnio bei Šeduvos gimnazijų.  Mokykloje vyko kūrybinės dirbtuvės  „Mes norim ir galim“, kuriose dalyvavo 4–6 klasių įvairių gebėjimų mokiniai bei dešimt juos atlydėjusių pagalbos mokiniui specialisčių. Renginio pradžioje kūrybinių dirbtuvių dalyvius pasveikino ir sėkmės palinkėjo mokyklos direktorė Rasa Dagienė.

Renginį organizavo pagalbos mokiniui specialistės Jurgita Lukšienė ir Janina Kristina Mažučiūnienė ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius. Kūrybinėms dirbtuvėms vadovavo pradinių klasių mokytoja ekspertė, tautodailininkė Rasmuta Valčiukienė. Mokiniai kartu su mokytoja pasveikino visus susirinkusiuosius su Žemės diena pristatydami meninę programėlę bei lininių drabužių kolekciją „Linelis“. Mokytoja visus kūrybinių dirbtuvių dalyvius supažindino su pavasario švenčių atributais, kūrybinėmis idėjomis kaip pasigaminti darbelį ir juo pradžiuginti save bei kitus. Minint pasaulinę Žemės dieną, mokiniai buvo mokomi pasigaminti vienus gražiausių žemės gyventojų – paukščiukus.  Stilizuotų paukščių modeliavimas iš spalvoto kartono paskatino mažuosius kūrėjus išbandyti savo kūrybinius gebėjimus. Tačiau noro, geros nuotaikos ir išmonės niekam nepritrūko! Margaspalviai paukšteliai netrukus atgijo vaikų rankose, skelbdami gerą žinią: Mes norim ir galim!

Po renginio dalyviai aptarė kūrybinės veiklos įspūdžius prie arbatos puodelio. Už dalyvavimą kūrybinėje veikloje mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais. Puikiai praleistas laikas skriete praskriejo, tad tikimės, jog pasidarbuoti kūrybinėse dirbtuvėlėse susirinksime ir kitais metais.

 

Specialioji pedagogė Jurgita Lukšienė

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts