Gyventojų pastebėjimai Konservatoriai nemato problemos, kad balsus rinkimuose skaičiavo žmona

„Genys margas, o gyvenimas dar margesnis“,- sako liaudies išmintis. Mes gi pridurtume, kad tas gyvenimas ne tik šiaip margas, bet dar ir pilnas visokių įdomių sutapimų. Ir ypač prieš rinkimus jų padaugėja.

Štai  vienas sutapimas – šiemet į Seimą antrai kadencijai bando prasibrauti baisogalietis „valstietis“ Aurimas Gaidžiūnas. Bando tai tegu bando, neuždrausi žmogui. Bet va sutapimas – Baisogalos rinkimų komisijos pirmininkė yra… Danė Gaidžiūnienė, kandidato žmona.

Beje, Apygardos rinkiminės komisijos pirmininkas  V. Jakavičius teigė, jog įstatymai leidžia, kad  kandidato į LR Seimą žmona būtų rinkimų komisijos pirmininke  ir kad  balsus skaičiuos kandidato žmona.

Radviliškio „valstiečiai“, skyriui vadovaujant  A. Gaidžiūnui, rajono Taryboje sudarė koaliciją su konservatoriais, vadovaujamais  A. Čepononio, kurie kartu vadovauja, tai yra, sudaro daugumą, rajono Taryboje.

Konservatoriai su „valstiečiais“ taip pat vadovauja Radviliškio – Tytuvėnų apygardos rinkimų  komisijai. Šios komisijos pirmininkas – konservatorius V. Jakavičius, pavaduotoja – „valstiečio“ J. Povilaičio  dukra  R. Povilaitytė.

Redakciją iš Baisogalos krašto pasiekė kalbos, kad ten žmogelius imta aktyviai įkalbinėti balsuoti namuose. Kad nereikėtų jiems vargintis į balsavimo vietą eiti. Nes, na, patys suprantate… Gatvės visokių koronų pilnos ir taip toliau. Kilnu ir gražu. Tik klausimas. O kas gi pas tuos namuose sėdinčius žmogelius ateis? Ar tik ne pati komisijos pirmininkė, kurios vyras kandidatuoja į Seimą? A?.. Štai jums ir sutapimas.

Gal čia viskas gerai, gal ir nutinka gyvenime tokių sutapimų. Bet kai kurie gyventojai tiki, kad tokie sutapimai labai greitai gali nuvesti į situaciją, kuriose jau ir „Baltosios pirštinės“ darbo turėtų.

Taip ir eina metai iš metų: rinkėjai tikisi sąžiningų rinkimų, o partijos – bet kokia kaina pakliūti į Seimą, o kaip žmonės kalba, – „prie lovio“.

Jonas PetrikasTotal
31
Dalinasi
Related Posts