Kraštiečių šventė subūrė vadaktiškius

Štai ir pralėkė tradicinė kraštiečių šventė, kuri jau trečius metus iš eilės subūrė Vadaktų miestelio žmones. Pirmoji diena buvo skirta jaunimo sporto varžyboms. Šiemet savo jėgas išbandyti atvyko net šešios komandos: Vadaktų, Krekenavos, Žibartonių, Pociūnėlių ir dvi komandos iš Sidabravo. Rungėsi krepšinio 3×3, tritaškių mėtyme, tinklinio ir virvės traukimo rungtyse. Laimėjusių komandų nariai pasipuošė medaliais.

Šeštadienis kraštiečių susibūrimo diena – susirinko ne tik vadaktiečiai, bet ir svečiai. Šventės metu pasveikinti jubiliatai, auksines vestuves atšventusi pora, įteiktos dovanėlės pirmokėliui ir jau baigusiems mokyklą abiturientams. Mažajai Vadaktų miestelio gyventojai įteiktas pažymėjimas.

Buvo apdovanotos naujai besitvarkančios gražiausios sodybos.

Pristatyta jaunosios poetės Urtės Daugelaitės pirmoji eilėraščių knygelė „Paklydo aguona”. Kultūros salėje buvo galima aplankyti A. Beresnevičienės rankdarbių parodą „Kai sustoja laikas”.

Mažieji šventės dalyviai džiaugėsi pripučiamu batutu.

Kraštiečius sveikino ir linksmino atlikėjai – Laisva, N. Šukutis, Šeduvos kultūros ir amatų centro kaimo kapela, Aukštaitijos ansamblis, Didžėjus Simas.

Sekmadienį Šv. Agotos bažnyčioje vyko Šv. Kalasanto atlaidai.

Ačiū visiems prisidėjusiems ir atėjusiems švęsti kartu!

Šeduvos kultūros ir amatų centro renginių organizatorė

Daiva Leščinskienė

Total
1
Dalinasi
Related Posts