Socialiniai tinklai

Aktualijos

Balanos gadynėje buvo geriau

Avatar

Paskelbta

data

Rugsėjo pirmoji. Atsimenu (ame), kokia tai buvo jaudulio ir vaikiško šurmulio pilna šventė visai šeimai. Tada (tarybiniais laikais) rugsėjo pirmoji tikrai buvo ŠVENTĖ ir tėvams, ir vaikams. Dabar nesusipratimų, neaiškumų, neapibrėžtumų, nekonkretumų, klasių atskirtumų, klasiokų tarpusavio bendravimo ribojimų – politinio absurdo vakarienė. Kaukėmis, neapsaugančiomis nuo nieko, o ypač nuo valdžios,  ubagams sugalvoto viruso  žeminantis tęsinys. Daugiabučių kiemuose – nei „virvėmis“ į mokyklas einančių mokinių su gėlių puokštėmis rankose, nei virpančio  mažų sielų laukimo pirmos pamokos. Kontroliuojamoje nestabilumo atmosferoje – tik dirbtinis, reklaminis, valdžios užsiundytas, nuo mažens bauginantis  pandeminis absurdas ir tik.

Dabartinis mokslas, tai jau nebe švietimas, o greičiau sorošiškai luošinamos tautos kraupus tamsinimas. Dabartinė valdžia, žinoma, to „nemato ir nesupranta“. Dabartinei valdžiai – protaujantys  arba mąstantys ubagiukai ir ubagėlės, šiukštu, nereikalingi ir nepageidaujami. Todėl ir praktikuojamas „mokymas – pasityčiojimas“ nuotoliniu būdu. Diplomą išduos bet kokiu atveju. Tik jo vertė bus nulinė. Baudžiauninkams to  visiškai užtenka. Išmokai mokykloje padėti parašą ir tu jau profesorius.

Kaip prie Smetonos. O ponų vaikams yra visai kiti kriterijai. Jie – dabartinio tautos išdavikų elito  pratęsimas. Ponų vaikams  net įstatymas  leis trinti užpakalius Seime, šalia savo tėvų ir senelių, nuo 21 metų amžiau. Na, o liaudžiai – pandeminio viruso kaukių priespauda ir priverstiniai skiepai – nuo noro ilgai gyventi, arba susilaukti pilnaverčių palikuonių.

Na, ką gi. Labas, rugsėjo pirmoji, tokia, kokia esi. Kokios užsitarnavome, tokią tave ir turime. Paskutinio skambučio dieną aplaistėme. Pirmą žinių ir nežinios dieną, pagal tradiciją, irgi atsipalaiduosime skandindamiesi alkoholyje. Dabar be šito  nebemadinga, vaikų traumavimas. Mokslas, žinoma, yra šviesa, bet kai tunelio gale tik gąsdinimai skiriamaisiais srautais, neapibrėžtumai ir pandeminis absurdas, drąsiai galiu sakyti, kad balanos gadynėje buvo geriau.

Antanas Stugys

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Gyventojai praneša Rinkimams skirtas leidinys – su klaidomis

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškiečiai pastebėjo, kad  Rinkimų komisijos išleistame  informaciniame leidinyje „Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai vienmandatėje  Radviliškio – Tytuvėnų rinkimų apygardoje Nr. 44“ supainioti elektroninių paštų adresai. Pavyzdžiui, prie  Maironio rinkimų apylinkės nurodytas Pociūnėlių elektroninis paštas, prie Šeduvos rinkimų apylinkės – Skėmių elektroninis paštas.

Dėl gyventojų skundo kreipėmės paaiškinimo į komisijos pirmininką Vaidoto Jakavičių, kuris situaciją trumpai pakomentavo: „Ką dabar padarysi, šaukštai po pietų. Matau dabar tas klaidas, nieko negaliu pakomentuoti. Niekas korektūros nežiūri – patys kuriame, patys sau režisieriai. Savivaldybės tinklalapyje įdėta informacija apie rinkimines apylinkes yra teisinga, ją dar patikrinsime. Ačiū už pastabas“.

Ačiū gyventojams už pastabumą. Kadangi buvo įsisavinti nemaži pinigai, belieka  tikėtis, jog informaciniame leidinyje, skirtame gyventojams susipažinti su kandidatais į LR Seimo narius, nėra didesnių klaidų.

Paulius Ropė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje girtas vyras mušė ir spardė neblaivų vyrą

Avatar

Paskelbta

data

Rugsėjo 27 d. 19.00val. Radviliškio rajone, Baisogalos miestelyje, Maironio g. neblaivus vyras, gimęs 1985 m., suduodamas kumščiu į galvą ir
spardydamas kojomis, sumušė neblaivų (1,36 prom.) vyrą, gimusį 1979
m. Nukentėjusysis patirtas traumas gydosi ambulatoriškai. Įtariamasis
ieškomas.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019