Komunistinei spaudai komentarai nereikalingi

Puikiai atmenu tarybinius laikus, kai metro ilgio laikraščiai mirgėjo nuo kolūkiečių fotografijų ir primilžių, prikūlimų lentelių. Rodos nuo šitos demagogijos praslinko geri 30 metų, užaugo nauja generacija, neatmenanti vienos partijos kulto, tačiau, deja, turime vėl prototipus su vienos dūdelės pūtimo principu.

Tai padlaižūnai internetiniai portalai tokie, kaip –  Delfi, Lrytas.lt, 15 min.

Tokio nugyvulėjimo, ką jie išdarinėja su informacijos sklaida, nerasi net  chuntinėje  Kuboje,  Hondūre.  Atvirai tyčiojamasi iš valdžios kritikų, protestuotojų, o tokia Daiva Žeimytė – Bilienė jau žino, ką užduoti pašnekovui, už jį atsakyti, parinkti klausimus, vakciną, netgi  Delfi dienos žurnalistai liepia gydytojams įvesti atitinkamas karantino griežtinimo priemones.

Ką ruošia VU Komunikacijos fakultetai, kokius profesionalus tiražuoja dekanas Vaišnys,  nesužinosi niekaip.

Tik pas mus naglai per butus keliavo Miliūtė ir Jakilaitis, agituodami balsuoti tik už tvartelio partiją, o Valatka, Užkalnis, Ramanauskas už vambrinimus gauna ir pinigėlius.

Jiems nereikia kurti pridėtinę mokslo vertę – geriau tarnauti globalistiniam mentalitetui.

Dabar panaikintos komentarų skiltys, ypač Covid 19 tematika. Nes tai yra natūralu, šis virusas pasklido iš komunistinio Kinijos lagerio, o ten, tu žmogeli, prieš imperatorių nepasimojuosi lazdele.  Nesvarbu, kad jau aiškiai rašoma, kiek žmonių mirė nuo skiepo, kad daktaras  Faucis apie jų būtinybę pezėjo 2019 m.  ir tai, kaip matote, pasitvirtino. Neokomunizme nuomonių pliuralizmas yra draudžiama išraiška.

Ruslanas  Baranauskas – humanitaras

Total
0
Dalinasi
Related Posts