Socialiniai tinklai

Aktualijos

Komentarų ciklo dėmesio centre – rinkimai

Avatar

Paskelbta

data

Tęsiame komentarų ciklą apie Radviliškio miesto bei rajono gyvenimą. Į klausimus, kas iš tiesų vyksta Radviliškyje, mielai sutiko atsakyti ir juos pakomentuoti didžiausios Lietuvoje bendruomenės – „Radviliškio krašto bendruomenės“ – pirmininkas Gediminas Lipnevičius, kuris taip pat vadovauja „Radviliškio verslininkų asociacijai“, „Radviliškio rajono paramos centrui“ bei kitoms įmonėms, yra savaitraščių „Radviliškio kraštas” bei  „Kuršėnų krašto žinios”  leidėjas. Kaip ir buvome rašę, facebook erdvėje klausimus visuomenininkui galima atsiųsti el. paštu. redakcija@radviliskiokrastas.lt arba rašyti facebook paskyroje Savaitraštis „Radviliškio kraštas“.

Apie rinkimus į rajono merus bei Tarybą
Ar Jūs pats dalyvausite mero rinkimuose, nes nuveikėte daugiau darbų nei visos partijos kartu sudėjus ir Jumis pasitiki labai daug radviliškiečių?

Ačiū radviliškiečiams, kurie manimi pasitiki. Aš neatsisakau kelti savo kandidatūros į Radviliškio rajono merus, bet tai turi spręsti bendruomenė, o  aš – jos dalis. Lemiamas bus ir radviliškiečių žodis, ar aš dalyvausiu mero rinkimuose, ar ne. Rinkimuose į Radviliškio rajono tarybą planuoju dalyvauti kaip nepartinis kandidatas. Aš nebijau atsakomybės – mano patirtis bei nuveikti darbai kalba patys už save.

Kaip manote, ar daug bus kandidatų į merus, tarybą? Ar kandidatuos teisiamas meras A.Čepononis?

Manau, kandidatų tikrai bus nemažai –  išlįs dar daug  „pilypų iš kanapių”, gelbėtojų, kurie tuoj tuoj pradės dirbti žmonėms. Ypatingai juoką kelia  partijos, kurios Radviliškyje „prakiurksoję“ ketverius, aštuonerius ar dvylika metų artėjant rinkimams postringaus, kaip jos dirbs žmonių labui ir  bus vienintelės bei nepakartojamos. Patarimas rinkėjams – paklauskite jų tiesiai šviesiai, ką nuveikė ar kokius konkrečius darbus padarė partija ar tarybos narys, ar bent pateikė rajono žmonėms naudingų  pasiūlymų tarybai būdami valdančiaisiais. Paklauskite, nes, mano žiniomis,  dauguma tarybos narių buvo (atsiprašau už išsireiškimą) vienam asmeniui vietoj skuduro  kojoms nusivalyti. Ir tai sakoma apie visas partijas, nes, mano nuomone, nei viena iš jų, šiuo metu esančių Radviliškio rajono politinėje padangėje, neturi stuburo.  Dar daug išlįs įvairių nepartinių judėjimų ir  vėl pasikartosiu – tiesiog paklauskite, ką konkrečiai jie padarė gyventojų labui.
Kalbant apie  merų rinkimus, teisiamas meras tikrai juose dalyvaus, nes jis jau seniai toli su sąžine prasilenkęs. A. Čepononio galite paklausti, kodėl jo advokatas teisme taip stengiasi, kad įrodymai iš bylos prieš merą būtų išimti – jeigu jis nekaltas, kam tokios titaniškos pastangos? Graudu, kai teisiamas asmuo naudojasi savivaldybės spauda bei  kitais informacijos ištekliais klaidindamas gyventojus. Bet šį kartą, manau,  Čepononiui nepavyks apkvailinti žmonių.
Manau,  bus ir daugiau įdomių kandidatų, kurie net nežino, su kokiomis problemomis radviliškiečiai susiduria. Jie  tiesiog sakys: „Aš pasižadu būti geras, nemeluosiu, gimiau Radviliškyje ir mane rinkite“.  Man tokios kalbos daugiau nei juokingos, arba šypseną kelia vienos partijos pirmininkas, kuris sako: „Aš jaunas, gražus ir naujas. Aš nekaltas, kad mano bendrapartiečiams ant gyventojų „nusišvilpti“.
Liūdna, kai tokie politikai jau dabar meluoja, nors rinkimai dar neprasidėjo. Rinkėjai, atidžiai žiūrėkite, ką kandidatai yra padarę, o ne ką žada padaryti.

Tenka girdėti,  jog bendruomenės nariai nerimauja – kas bus, jei Jus išrinks rajono  meru?

Teko ir man girdėti šį klausimą. Manau,  bendruomenė iš tiek tūkstančių narių tikrai ras sąžiningą, veiklų žmogų, o aš, jei išrinks meru, tikrai nepaliksiu bendruomenės ir neplanuoju iš jos trauktis, tik pirmininko pareigas turės užimti kitas narys, o kartu su naujuoju pirmininku mes galėsime padėti ne tik „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariams, bet ir visiems rajono gyventojams. Kas geriau žino apie gyventojų problemas, jei ne patys gyventojai?

Kaip bus su „Radviliškio rajono paramos centru“? Gal , kai nebebus Jūsų, niekas nebepadės gyventojams?

Tikrai padės. Yra susiformavęs šaunus kolektyvas, yra daug ir aktyvių savanorių – tikrai niekas nesikeis,  pagalba kaip buvo teikiama gyventojams, taip ir bus. O man niekas nedraus būti aktyviu Paramos centro pagalbininku.

Ar rajono valdžia prisideda prie Paramos centro veiklos?

Ne, neprisideda, kodėl – nežinau. Manau, kad rajono valdžiai nelabai rūpi gyventojų bėdos, o gal neliko pinigų po  „auksinės” aikštės ar kitų lėšų įsisavinimo projektų.
Ačiū pirmininkui už atsakymus. O gyventojai, norintys užduoti klausimų gerb. Gediminui Lipnevičiui, rašykite el.paštu: redakcija@radviliskiokrastas.lt arba facebook paskyroje „Savaitraštis Radviliškio kraštas“.
Kokia Radviliškio rajone padėtis su Viešaisiais pirkimais – skaitykite kitame savaitraščio „Radviliškio kraštas“ numeryje.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Velžiuose du girti kariai apgadino automobilį ir elektrinį dviratį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 11 d. 08.02 val. Radviliškio rajone, Velžių kaime, Ežero g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, neblaivūs (1,55 prom.), Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono karys, vyras, gim. 1990 m., ir (1,09 prom.) vyras, gim. 1999 m., viešoje vietoje, dėl chuliganiškų paskatų, demonstruodami nepagarbą aplinkai ir aplinkiniams, apgadino Latvijos piliečio, gim. 1974 m., automobilį „Fiat Ducato“, ir apgadino vyro, gim. 1971 m., elektrinį dviratį „Pegasus“. Turtinė žala tikslinama. Įtariamieji uždaryti į Šiaulių AVPK areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Girtą radviliškietį sumušė pažįstamas vyras

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 10 d.17.48 val. Radviliškyje, Aušros a. g., viešoje vietoje pažįstamas vyras, gim. 1962 m., demonstruodamas nepagarbą aplinkai ir aplinkiniams, dėl chuliganiškų paskatų sumušė neblaivų (2,08 prom.) vyrą, gim. 1964 m. Nukentėjusysis dėl patirto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis nesulaikytas, neapklaustas.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019