Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Kodėl kasinėjama Vytauto gatvė?

Avatar

Paskelbta

data

Į „Radviliškio krašto“ redakcija paskambinęs radviliškietis teiravosi, kodėl vėl kasinėjama tik neseniai sutvarkyta Vytauto gatvė Radviliškyje. „Vytauto gatvę tik neseniai tvarkė, o dabar vėl kasinėja – gal tvarko broką? Teko būti Suomijoje,ten nėra tokios betvarkės, kad suremontuotos gatvės būtų tvarkomos iš naujo“,- piktinosi radviliškietis.

Radviliškio miesto seniūno pavaduotoja V. Dževečkienė redakciją informavo, kad  Vytauto gatvėje vedamos dujos gyventojams. „Šiuo metu Vytauto gatvėje gyventojai vedasi dujas, tad ir tiesiamos trasos. Aišku, tai buvo galima padaryti tvarkant gatvę, bet, kaip dažniausiai būna, viskas daroma atbulai. Mes neturime teisės uždrausti gyventojams įsivesti dujas, bet neleidome judinti trinkelių. Rangovas įsipareigojo visus kasinėjimo darbus atlikti per žaliąją veją“,- sakė seniūno pavaduotoja.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019