Klientai įvertino pastangas būti geriausiais

Per metus – daugiau nei dvigubai pagerėjęs įmonės vertinimas, kurį suteikė aptarnaujamų namų gyventojai. Bendrovė sako, kad šiemet toliau koncentruosis į veiklos gerinimą, kad klientai gautų geriausias paslaugas Radviliškyje.

Praėjusiais metais „Mano BŪSTAS“ pirmenybę teikė klientų aptarnavimo ir atliekamų darbų kokybės užtikrinimui, o taip pat – stiprios komandos formavimui, kuri dar geriau atlieptų daugiabučių namų gyventojų lūkesčius. Šiemet įmonė žada dar daugiau naujovių ir tikina, kad dėl to kokybės kartelę pakels į dar aukštesnį lygį.

Kokybinis šuolis

„Mano BŪSTAS“ pastaruosius 14 mėnesių pagal tarptautinę metodiką kasdien matuoja klientų pasitenkinimo indeksą NPS („Net Promoter Score“). Šis įrankis realiu laiku leidžia matyti, ar gyventojai patenkinti įmonės teikiamomis paslaugomis. Tokią metodiką savo veikloje naudoja daugelis didžiųjų korporacijų, tokių kaip „Google“, „Facebook“, „Amazon“ ir kt.

„Mano BŪSTO“ Šiaulių  regiono vadovas Roma Janušonienė  sako, kad praėję metai buvo kokybinės veiklos lūžio metai, kuomet įmonei pavyko ženkliai pagerinti teikiamų paslaugų kokybę. Anot jo, tą rodo ir kasdien matuojamas klientų pasitenkinimo indeksas.

„Išanalizavę apklausų duomenis matome, jog klientų pasitenkinimas įmone per metus išaugo daugiau nei dvigubai. Tai reiškia, kad, palyginti su ankstesniais metais, du kartus daugiau mūsų klientų rekomenduotų rinktis įmonės paslaugas kitiems. Nors šis šuolis džiugina, tačiau tai įvyko tik dėl stiprios komandos susitelkimo ir noro būti būsto administravimo lyderiu Radviliškio mieste, teikiant klientams aukščiausio standarto paslaugas. Tikiu, jog šiemet šią kokybės kartelę pakelsime dar aukščiau ir tuo netruks galės įsitikinti mūsų aptarnaujamų daugiabučių namų gyventojai“, – teigė R. Janušonienė.

Anot jos, didesnį klientų pasitenkinimą lėmė keletas veiksnių. Vienas jų – prieš metus kiekvienam namui priskirtas klientų atstovas, kuris lankosi daugiabučiuose, kalbasi su gyventojais ir „gyvai“ girdi klientų poreikius.

Total
0
Dalinasi
Related Posts