Pociūnėliuose – renginys pagyvenusiems žmonėms

Pociūnėlių kultūros namuose spalio 21-osios popietę ypatingas dėmesys skirtas pagyvenusiems žmonėms. Jie pakviesti į koncertą ir spektaklį. Renginį organizavusi kultūros specialistė Aušrelė Sereikienė pasidžiaugė visais, esančiais salėje, ir priminė, kad Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena buvo minima spalio 1-ąją.

Susirinkusiesiems koncertavo iš Kėdainių rajono atvykęs moterų vokalinis ansamblis ,,Giedra“, vadovaujamas Aldonos Sasnauskienės. Ansamblio vadovė sakė, kad moterys, nors ir pagyvenusios,  daug dainuoja apie meilę, nes pačios myli ir nori būti mylimos. Be to, vadovės manymu, muzika ir daina žmogui padeda gyventi. ,,Giedra“ klausytojus žavėjo ne tik lyriškomis dainomis, bet ir nuoširdžiu bendravimu.

Rimtiems pamąstymams apie alkoholizmo problemą žiūrovus nuteikė spektaklis ,,Angelai neverkia“ pagal A.Kotliar pjesę. Jį susirinkusiesiems padovanojo Akademijos kultūros centro Dotnuvos skyriaus (Kėdainių rajonas) teatro grupė. Spektaklio režisierė – Danguolė Špokienė. Aktuali pjesės tematika, įtampos kupinos scenos laikė prikausčiusios žiūrovų dėmesį iki pat spektaklio pabaigos. Optimistinė dramos pabaiga ir žiūrovams suteikė vilties tikėti, kad gyvenime  nugali šviesa.

Pociūnėliečiai dėkingi Kėdainių rajono meno kolektyvams, padovanojusiems šventę. Abiejų kolektyvų vadovėms padėkojo kultūros namų specialistė Aušrelė Sereikienė ir įteikė po atminimo dovanėlę.

Roma Buivydienė,
Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė

Total
0
Dalinasi
Related Posts