Kiek kentėsime betvarkę?

Gyventojai skundžiasi


Rašau tiesiog į „Radviliškio krašto redakciją“ ir noriu, kad paviešintų mūsų daugiabučių namų, esančių Vaižganto rajone, nusiskundimus. Nelabai seniai įvyko seniūnaičių rinkimai. Mūsų rajone rinkimų nelaimėjo Albertas Vitartas – mums gerai žinomas žmogus, darbštus, pareigingas. O laimėjo nežinomais keliais ponia Jovita Masiulienė iš Biliūno kvartalo, kuriai nė  motais mūsų problemos. O be to, ši moteris yra lojali seniūnijai – kam jai svetimi rūpesčiai.

O problemos tokios.

Apleistas ir visų pamirštas tas mūsų rajonas, pramintas „kūmetynu“. Niekam neįdomūs mūsų rajono vaikai, kaip jie leidžia laisvalaikį prie nulūžusių, surūdijusių sūpynių. Neturi normalios žaidimų dėžės (smėlio), o ką jau kalbėti apie futbolo ar krepšinio aikšteles. Galime tik pasvajoti. Tai va, jau svajojame dešimt metų.

Mus apleido seniūnija, savivaldybė. Suoliukai seni, nusitrynę, nei spalvos nematyti, kai kur ir sulūžę. Džiovyklos dažų nemačiusios jau nežinau kiek metų. O kam rūpi? Žalią veją nupjauna, kai žolė iki kelių užauga.O kiemai duobėti, asfaltas ištrupėjęs. Kiek galime, tiek pasitaisome, pasitvarkome patys. Skęsta mūsų senų namų rūsiai.

Konteineriai prasmirdę, nevalomi, o apie dezinfekciją net nesvajokime.

O gaila – pinigus mokame didelius. Benamiai ateina, viską išverčia ir palieka. Jau tiesiog atsibodo ta betvarkė.

Turime ir kačių, ir šunų benamių. Vakarais net muzikos nereikia – klausomės po langais kniaukimo ir šunų lojimo. Benamiai gyvūnai šlapinasi ant kiekvieno kampo ir savo ekskrementus palieka kur pakliūva.
Niekas iš valdžios į mūsų rajoną neužsuka ir niekam mes nerūpime – čia gyvena maži vaikai ir beveik dauguma pensininkų.

Ponui  merui tokie rajonai kelia tik problemų, jam rūpi tik centras, kur jis sėdi ir gerina įvaizdį. Dabar dar geriau – išrinko valdžia mums seniūną sportininką. Tai dabar galės „mėtyti“ visus pro langą, kas ateis su savo problemomis.

Ne žmonėms išrinko seniūną, bet sau – lojalų, pavaldų valdžiai. Taigi, niekas nenori spręsti paprastų žmonių problemų, nors jie ir moka mokesčius.

Kodėl iš Radviliškio žmonės išvažiuoja? O kodėl neišvažiuoti – žmonės nusivylę valdžia. O merui tai paranku – ilgainiui liks vaikai ir pensininkai – „megztosios beretės“.

Bet man atrodo, kad mums, pensininkams, vieną kartą kantrybė baigsis ir tą merą ir jo visą konservatorinį lizdą mesime iš jų „šiltų“ vietų.

Turi ateiti į valdžią normalūs žmonės, kuriems rūpi viskas, o ne tik jų pačių interesai. Kurie padės išspręsti žmonių bėdas, nes ši valdžia neturi pinigų dėl žmonių.

Su pagarba – Pensininkė

Total
0
Dalinasi
Related Posts