Kėdės prie kompiuterio ofisui: ką rinktis?

Jei dirbate ofise, tačiau darbo vietos įrengimas yra jūsų pačių reikalas, tokiu atveju pravartu turėti daug informacijos apie baldų pasirinkimą. Ne išimtis yra ir kedes prie kompiuterio – juk tai vienas svarbiausių baldų jūsų kabinete. Taigi, pats metas sužinoti, į kokius dalykus reikia atkreipti dėmesį, siekiant pasirinkti pačią tinkamiausią kėdę.

Visų pirma, turėtumėte įvertinti bendrą pastato, kuriame dirbate stilistiką. Pavyzdžiui, jei pastatas yra įrengtas klasikiniu stiliumi, tai neprašausite pro šalį pasirinkę ir klasikinę kėdę prie kompiuterio; jei stilius – modernus, tai tokia turėtų būti ir kėdė.

Atsakingai įvertinkite ir tai, kiek laiko praleisite sėdėdami ant šios kėdės.  Jei jūsų darbo diena yra ilgesnė nei tradicinės 8 valandos ar dažnai dirbate viršvalandžius, tai reikėtų rinktis tokią kėdę, kuri užtikrintų aukščiausią ergonomikos bei komforto lygį. Koks baldas pateisintų šiuos lūkesčius? Puikiu pasirinkimu taptų kėdė prie kompiuterio, kuri gali keisti padėtį. Tai reiškia, kad galėtumėte  ne tik rinktis sau patogiausią, bet ir nuolat jas keisti. Taigi, tai padėtų išvengti neigiamų pojūčių, kuriuos sukelia ilgas sėdėjimas: įtampos kaklo, pečių, rankų srityje bei įkyraus skausmo. Tačiau ir tai dar ne viskas – siekiant užtikrinti maksimalų komforto lygį, reikėtų rinktis kompiuterio kėdę su paminkštinimu. Tai taip pat padės išvengti nuovargio bei įtampos tam tikrų kūno dalių srityse.

Kaip žinia, visos kėdės prie kompiuterio, gali būti skirstomos pagal vieną kriterijų – ratukus. Taigi, jei siekiate pasirinkti tinkamiausią baldą, iš anksto apsvarstykite ir tai, ar kėdė turėtų turėti ratukus. Vis dėlto, jei jūsų darbo kabinetas nėra labai didelis, o artimiausius kelerius metus neplanuojate niekur iš jo kraustytis, tokiu atveju, puikiu pasirinkimu gali tapti ir kompiuterio kėdė be ratukų.

Verta akcentuoti, kad pasirenkant kėdę, derėtų atsižvelgti ir į savo profesiją. Pavyzdžiui, jei esate kūrybinės profesijos atstovas ar jūsų darbas vienaip ar kitaip yra susiję su menu, tokiu atveju, verta rinktis modernaus, įmantraus, išskirtinio dizaino kėdę, taip pat puikiu pasirinkimu galėtų tapti ir kelių spalvų kėdė. Ir atvirkščiai, jei jūsų darbas yra susijęs su teise, verslu, medicina, buhalterinė apskaita, tokiu atveju, vertėtų rinktis klasikinio dizaino vienspalvę kėdę. Tačiau taip pat svarbu nepamiršti, kad bet kuriuo atveju baldas turi būti stabilus, pritaikytas jūsų svoriui, sėdėdami turite jaustis patogiai ir t.t. Kuo daugiau laiko praleisite sėdėdami ant šios kėdės, tuo daugiau vertėtų į ją investuoti. Beje, kalbant apie investicijas, dėmesį verta atkreipti ir į dar vieną dalyką: jei kėdė jums bus reikalinga ne 2 ir ne 3 metus, tai vertėtų pirmenybę teikti brangesniam gaminiui.

Dar viena taisyklė: atminkite, jog kėdė prie kompiuterio, gali tapti išskirtiniu jūsų kabineto akcentu – tereikia rinktis tokios spalvos, kurios visiškai nėra šioje erdvėje, kėdę.

Jei už kabinete esančių baldų švarą bei tvarką atsakingi būsite jūs, tokiu atveju, vertėtų rinktis kompiuterio kėdę, kuri nereikalautų daug priežiūros. Ne paslaptis, kad odinės kėdės prie kompiuterio, reikalauja daugiau priežiūros, nei plastikinės kėdės prie kompiuterio. Be to, norint, kad odinė kėdė ilgai išlaikytų puikią būklę, būtina ją valyti specialiomis odą maitinančiomis ir ją atnaujinančiomis priemonėmis. Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad odinės kėdės priežiūra reikalaus ir laiko, ir investicijų. Tad, jei po darbo norite praleisti kuo mažiau laiko tvarkydami kabinetą, turėtumėte rinktis plastikinę kėdę prie kompiuterio.

Labai dažnai galima išgirsti sakant, kad tai, kaip yra įrengta darbo erdvė, gali turėti įtakos net darbo našumui. Ir iš tiesų, egzistuoja ne viena apklausa, kuri tai ir patvirtina. Vis dėlto, jei už tai, kaip atrodys ir kaip bus įrengta darbo erdvė esate atsakingi jūs, lieka tik konstatuoti, jog tai yra vienas geriausių dalykų, kuris gali nutikti ofiso darbuotojui. Tai reiškia, kad turėsite galimybę susikurti savo svajonių darbo erdvę, kuri idealiai atitiks jūsų poreikius bei lūkesčius. Tik reikia nepamiršti, kad kuriant svajonių darbo erdvę, svarbus yra kiekvienas elementas – kėdės prie kompiuterio taip pat vadina labai svarbų vaidmenį. Taigi, tikimės, kad šie patarimai padės išsirinkti tinkamiausią gaminį.

https://pigu.lt/lt/baldai-ir-namu-interjeras/biuro-baldai/biuro-kedes

Total
0
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts