Kas yra būsto energetinės klasės?

Jeigu Jums rūpi gamta ir tuo pačiu norisi gyventi tokiuose namuose, kurie yra draugiški aplinkai bei Jūsų piniginei – tokiu atveju siūlome skirti kuo daugiau dėmesio sandarumo lygio gerinimui. Tam pirmiausia, žinoma, yra reikalingas pastatų sertifikavimas, kuris ne tik nurodo konkretų lygį, tačiau taip pat ir padeda pamatyti problemines būsto vietas.

Svarbiausia yra gera komanda, kuri ne tik įvertina, tačiau taip pat ir pateikia patarimus, kurie gali padėti Jūsų būstui būti kur kas sandaresniu. To turėtų siekti ne tik naujų, tačiau ir senesnių namų gyventojai, kurie dažniausiai dienas leidžia žemesnės klasės būste.

Objekto vertinimo aspektai

Tinkamas būsto klasės nustatymas reikalauja ne tik žinių, tačiau ir įrangos, kuri yra naudojama sandarumo vertinimui. Yra tik labai daug aspektų, kurie apibrėžia gautus rezultatus. Tai nuo įrangos, kuri reikalinga mikroklimato kūrimui, vertinimo, iki elektros, kurią stengiamasi sumažinti, tačiau nepabloginti žmogaus gyvenimo kokybės. Taigi, ir šildymo, ir vėdinimo sistema, galiausiai, karšto vandens paruošimas.

Paslaugų kainos

Susipažinkite su specialistais, kurie siūlo savo paslaugas, internete. Dažniausiai jie ne tik sukonkretina siūlomų paslaugų sąrašą, tačiau taip pat ir nurodo – kokios kainos. Tai daugeliui yra labai svarbu, kadangi norisi ne tik geros kokybės paslaugų, tačiau ir patrauklių kainų.

Energetinis efektyvumas yra apskaičiuojamas remiantis Statybos techniniu reglamentu STR 2.01.02:2016 „Pastatų energinio naudingumo projektavimas ir sertifikavimas“.

Kodėl reikalingas sertifikavimas?

Sertifikavimas dažniausiai reikalingas tada, kai planuojamas būsto pardavimas arba nuoma. Tiesa, ne tik gyvenamojo tipo, tačiau ir pramoninių, komercinių pastatų.

Energetinės klasės reikšmė

Kuo aukštesnė bus klasė – tuo Jūsų būstas bus draugiškesnis gamtai. Žinoma, visada geriausia siekti A++ lygio standarto, kuris nuo 2021-ųjų metų statytiems namams yra privalomas.

Būkite atsakingas už save ir tuo pačiu už aplinką, kuri yra mūsų namai. Galiausiai, juk gyvendami namuose, kurie yra sandarūs – galėsite investuoti mažiau į energijos išgavimą ir tuo pačiu šaltas žiemos dienas leisti šiltuose namuose.

Domina paslaugos? Susisiekite su Namudiagnostika ir gaukite aukštos kokybės paslaugas

Total
0
Dalinasi
Related Posts