Kaip padengti korupcines skyles?

Lietuvos skolos net nėra fiksuojamos ir analizuojamos tarptautiniu lygmeniu per arbitražą, antstolius. Tačiau jos ne Onutė – neužgis ir privalomos baudos už šiukšlių netinkamą tvarkymą, prastas kalinių laikymo sąlygas. Dabar gi pas mus sušalo ir numirė ekonominiai pabėgėliai, priteista nemenka suma ir  CŽV  kalėjime suluošintam musulmonui.

Ir kas visus šituos desertus padengs, atsiteis, jeigu šalis neturi valiutos, bankinės sistemos, verslo ir pramonės vystymo koncepcijos. Paslaugūs, nuolankūs liokajai.

Šiluma brangsta dvigubai, sostinėje veto kūrenti kietuoju kuru, jeigu tavo arimas prie upelio ir jo vandenį panaudosi laistymui – rinkliava. Degalinės, autoservisai lupikauja už padangų prisipūtimą.

Piš-as pasakė: – hmmm,  kareivis Šveikas nenumatė tokio punkto, kad valdžia privalo žaboti lobistų apetitą, todėl ką tik norėsim – tą apmokestinsim. Nuimi pinigėlį iš užsienio bankinių magnatų kortelės – 3, 6, 8 euriukai, be monetikės net tualete nenusilengvinsi.

Nes visi kaip pamišę žavėjosi liberalų fintais, pokyčiais, žydromis juostomis, o ką išmastys ,,Moki – Veži“ ministeris, kai ant bankroto slenksčio Jonavos „Achema“, 400 darbuotojų tris mėnesius galės nuotoline forma čiulpti pirštą ir ploti  GP  ideologams.

2022 m.  tautos laukia pragaro virtuvė ir loterinis klausimas, kaip ilgai žmonės leisis apšlapinami šitų neobolševikų?  Metaforine prasme…

Ruslanas  Baranauskas – apžvalgininkas

Total
0
Dalinasi
Related Posts