Kaip išsirinkti geriausią skalbimo mašiną?

Skalbimo mašina – tai vienas svarbiausių buitinių įrenginių, kurį verta turėti kiekvienuose namuose. Šiandien skalbyklių pasirinkimas yra tikrai nemažas, todėl natūraliai kyla klausimas, į ką vertėtų atkreipti dėmesį ieškant paties geriausio pasirinkimo. Jei atsižvelgsite į žemiau pateiktus kriterijus, tikėtina, kad skalbimo mašinos paieškos bus gerokai sklandesnės ir paprastesnės, taigi, ko svarbu nepamiršti ieškant geriausio buitinio įrenginio?

Numatykite biudžetą

Nors visada norisi įsigyti tikrai kokybišką buitinę techniką, tačiau numatytas biudžetas dažnais atvejais yra gana ribotas. Būtent todėl dar prieš pradėdami paieškas numatykite, kokią pinigų sumą skirsite skalbimo mašinos įsigijimui, ir tuomet pasidomėkite, kokiose pardavimo vietose yra nustatytos žemiausios prekių kainos. Skalbimo mašiną pigiau galėsite įsigyti internetinėse parduotuvėse, kuriose kainų palyginimas visuomet yra gerokai paprastesnis.

Skalbyklės tipas

Skalbimo mašinos gali būti pakraunamos iš priekio arba iš viršaus, todėl pasvarstykite, kuris šių pasirinkimų bus palankesnis. Iš priekio pakraunamos skalbimo mašinos dažniausiai yra talpesnės, stabilesnės ir skleidžiančios mažiau vibracijos, o pakraunamos iš viršaus yra kompaktiškesnės, be to, jomis naudotis yra kiek patogiau (kraunant ir išimant skalbinius nereikia žemai lenktis). 

Skalbyklės matmenys

Dar prieš pradėdami tinkamiausios skalbimo mašinos paieškas turėtumėte nuspręsti, kur statysite šią buitinę techniką. Tai jums padės nustatyti, kokių matmenų skalbimo mašina geriausiai pateisintų jūsų individualius poreikius. Naudinga žinoti, kad skalbyklė turėtų būti bent 2 cm toliau nuo kitų buitinių prietaisų, ir bent 15 cm atokiau nuo sienos, nes tai užtikrins sklandesnį padavimo ir nubėgimo įvadų montavimą. 

Įmontuojama ar laisvai pastatoma skalbyklė? 

Įmontuojama skalbimo mašina padeda palaikyti vientisą patalpų dizainą (tai ypatingai aktualu tada, jei skalbyklė bus naudojama virtuvėje), tačiau tokių skalbyklių pasirinkimas yra siauresnis, o kaina – didesnė. Jei nuspręsite rinktis laisvai pastatomą skalbyklę, siūlomų skalbimo mašinų asortimentas bus gerokai platesnis, o tokios įrangos kainos gali smarkiai varijuoti. 

Skalbimo mašinos įkrova

Renkantis tinkamiausią skalbimo mašiną naudinga išsiaiškinti, koks yra maksimalus įkraunamų skalbinių svoris, kuris gali ženkliai skirtis. Dauguma skalbimo mašinų gali talpinti nuo 3 iki 10 kilogramų skalbinių, todėl vertėtų pagalvoti, kaip dažnai skalbiate, ir kiek skalbinių įkraunate vienu metu. Nors nedidelės įkrovos skalbimo mašinos dažniausiai yra kompaktiškesnės, tačiau pasirinkus tokią galimybę taip pat gali praversti ir skalbinių krepšys, kuriame galėsite talpinti tuos drabužius, kurie dar  laukia savo eilės skalbimui. 

Gręžimo greitis

Jei iš skalbimo mašinos norite ištraukti kuo sausesnius drabužius, tokiu atveju naudinga atsižvelgti į skalbyklės gręžimo greitį. Dažniausiai gręžimo greitis svyruoja nuo 600 iki 1200 apsukų per minutę, tačiau taip pat galite rinktis ir galingesnę skalbyklę, kurios gręžimo greitis siekia 1600 apsukų/min.

Skalbimo programos

Naudinga išsiaiškinti, kokias skalbimo programas turi skalbyklė. Gali būti naudinga pasirinkti tokią buitinę techniką, kuri turi greito skalbimo funkciją, turi skirtingas programas įvairių tipų audiniams, ir t.t. Galite pasirinkti skalbimo mašiną-džiovyklę, kuri ne tik išskalbs drabužius, bet taip pat pasirūpins, kad išimami skalbiniai būtų pakankamai sausi. 

Renkantis skalbyklę taip pat vertėtų pasidomėti, kokia yra jos energijos klasė, ar skalbyklė veikia pakankamai tyliai, ir t.t. 

Total
0
Dalinasi
Related Posts