Gyventojai skundžiasi

Radviliškio miesto gyventojai kreipėsi į “Radviliškio krašto” redakciją su priekaištais miesto seniūnijai: kodėl nešienaujamos senosios Radviliškio miesto kapinės, kodėl nešienaujamos teritorijos prie daugiabučių namų. Radviliškio miesto seniūno pavaduotoja Vigilija Dževečkienė bei UAB “Radviliškio būstas” atstovai  atsakė į radviliškiečių klausimus.

Kodėl prieš Tėvo dieną nebuvo nušienautos senosios miesto kapinės

Į šį klausimą atsakė Radviliškio miesto seniūno pavaduotojaV.Dževečkienė:
Radviliškio miesto seniūnijos žalieji plotai, tame tarpe ir senosios Radviliškio miesto kapinės, esančios Maironio gatvėje, šienaujamos eilės tvarka nuo pagrindinių miesto gatvių, laikantis Radviliškio rajono savivaldybės tarybos 2009 m. lapkričio 26 d. sprendimu Nr. T-848, patvirtintų Radviliškio rajono savivaldybės miestų, miestelių ir kitų gyvenamųjų vietovių aplinkos tvarkymo, švaros ir viešosios tvarkos taisyklių nuostatų. Atkreipiame dėmesį, kad, nežiūrint į tai, kad nuo š. m. birželio 1 d. pasibaigus viešųjų darbų programai ir ženklial sumažėjus darbuotojų, Radviliškio miesto seniūnijos tvarkomos teritorijos prižiūrimos nuolat turimomis pajėgomis”.

Dėl aplinkos priežiūros prie daugiabučių namų Radviliškio mieste

Į radviliškiečių priekaištus dėl prastai prižiūrimų daugiabučių teritorijų atsakė UAB “Radviliškio būstas” atstovai:
“Radviliškio mieste šienavimo sezonas prasidėjo gegužės antrojoje pusėje. Atsižvelgiant į neįprastai šaltą ir net snieguotą gegužę, anksčiau darbų nebuvo įmanoma pradėti. Vos  pagerėjus sąlygoms, darbai mieste buvo pradėti. Radviliškio reprezentacinės vietos, o po to ir daugiabučių kiemai pirmąjį kartą baigti šienauti iki birželio 15 d. Šiuo metu šienaujama rajono gyvenvietėse.

Atkreipiame dėmesį, kad Aplinkos tvarkymo, švaros ir viešosios tvarkos taisyklėse, patvirtintose Radviliškio rajono savivaldybės tarybos, nurodyta aptarnaujamas teritorijas šienauti ne mažiau kaip 4 kartus per sezoną. Konkretus laikas ar šienauti tinkamos žolės aukštis nėra nurodomas dėl objektyvių aplinkybių. Žolė tikrai bus šienaujama nurodytu dažniu –  grafikai sudaryti iki pat rudens.

Kaip žinia, būtent nepalankūs orai su lietumi vėliau pasitarnavo žolės augimui. Radviliškiečių susirūpinimą tikrai suprantame, tad darbus kaip galėdami skubiname. Tam, kad greičiau baigtume sezono pirmąjį šienavimą, dirbome ir po darbovalandų. Tikimės, kad gyventojai yra supratingi, o mes savo ruožtu jau styguojame antrąjį šienavimą. Tikimės, kad oro sąlygos leis jį įgyvendinti sklandžiau”.
Tikimės, kad orai bus palankūs ir visos teritorijos prie Radviliškio miesto daugiabučių bus nušienautos ir sutvarkytos.

“Radviliškio krašto” informacija

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts